štatistík

avšak bol to nižší prírastok ako v roku 2016. Vyplýva to zo štatistík, ktoré na pondelkovej tlačovej konferencii predstavil predseda Štatistického úradu (ŠÚ) SR
v 28. min. Barcelona aj po nevydarenej obhajobe primátu stále vedie v historickej štatistike zásluhou 10 úspechov, "biely balet" sa presadil 9. raz. Pre
domácich sa predstavil aj slovenský útočník Tomáš Záborský, ktorý si do štatistík pripísal bod za prihrávku pri góle Chlystova zo 44. minúty. Sumáre
Curry si pripísal k 19 bodom aj deväť asistencií a s priemerom 8,9 je v tejto štatistike najlepší v celej NBA. Od sezóny 2002/03, keď mal rovnaké číslo na konte
doposiaľ 954 duelov v dresoch Floridy, Tampy Bay a San Jose. V celkovej štatistike najlepších obrancov v histórii súťaže mu patrí 46. priečka so ziskom 561
bol tretí gól v prebiehajúcom ročníku, vyhlásili za prvú hviezdu stretnutia. Do štatistík sa po jednej asistencii zapísali aj útočník Detroitu Red Wings Tomáš
-Možno pozorovať rastúci trend aj pri uskutočnených transakciách?- Podľa štatistík bankovej asociácie sa v druhom kvartáli minulého roka cez POS terminály
sa v SR zvýšil takmer päťnásobne oproti roku 2012. Vyplýva to zo štatistík prieskumu Consumer Barometra, do ktorého sa zapojilo 625.000 spotrebiteľov z celého
celkovo na slovenskom trhu polepšil. Pri porovnaní rokov 2015 a 2016 dosiahol podľa štatistík GFK až 24 % nárast, čo znamená, že tento segment rastie rýchlejšie
sa predalo vlani v SR za viac ako 100 miliónov eur Zo štatistík vyplýva, že limonád s citrónovou príchuťou sa za posledný rok predalo
na ľade New Yorku Rangers 7:2. Halák kryl 37 striel "jazdcov" . Do štatistík sa asistenciami zapísali traja slovenskí hokejisti Tomáš Tatar z Detroitu, kapitán
ekonomiky sa spomaľuje. Konštatuje to generálny riaditeľ sekcie makroekonomických štatistík Štatistického úradu SR František Bernadič, podľa ktorého to dokazujú
- ZSSR (nástupníckou krajinou sa uvádza v štatistike Rusko) a ČSSR (nástupníckou krajinou sa uvádza v štatistike Česko). 38 - Rekordérmi v počte odohratých
pozícii predavača. Pre agentúru SITA to uviedol manažér úseku štatistík a prognózovania spoločnosti Trexima Bratislava Ľubomír Kadlečík. Rozdiel v mzde
pred sebou skvelú kariéru a nezmazateľne sa zapíše do historických štatistík svetovej cyklistiky. "Sagan môže skutočne uspieť na viacerých frontoch. On
. Na príjme získala 56 % fiftínov, zdolaná len 34 %. Šarapovová upravila v štatistike zo vzájomných duelov na 5:3, nadviazala na triumf 6:4, 6:3, ktorý dosiahla
obchodu do siedmich dní vrátiť,“ dodal Demuth. Ako ďalej vyplýva zo štatistík Heureka.sk, stovky slovenských e-shopov aktuálne ponúkajú 40-tisíc pánskych
vekom 28,60 roku. O 0,08 roku je mužstvo staršie ako rakúske. Na 3. mieste v štatistike vekového zloženiaČesi s 28,17 rokmi. Najmladším tímom sa môžu na
To, či Ružomberok je alebo nie je najprašnejším mestom na Slovensku, vychádza zo štatistík. Treba sa pozrieť, ako spoľahlivé sú tie čísla a kde sa merajú. Podľa
pás. Ak by v konečnom hodnotení nenazbierala najviac bodov, tak by vyšli v tejto štatistike po 16 rokoch bez prvenstva, a to by nebolo príjemné konštatovanie
KHL zabrániť prehre na ľade Barysu Astana 2:5, hoci sa obaja zapísali do štatistík zápasu. Kým Záborský si pripísal asistenciu pri góle Pivcakina z 52. minúty
do štatistík nezapísali. Špirko si v drese Spartaka pripísal jeden strelecký pokus, do štatistík sa bodovo nezapísal za hostí ani jeho krajan, obranca Tomáš
. Obranca Ivan Baranka ani útočník Tomáš Záborský sa do štatistík kanadského bodovania nezapísali. sumár: Avangard Omsk - Víťaz Podolsk
kanonier si obliekol dres Žiliny len v šiestom zápase v tejto sezóne a do štatistík kanadského bodovania si pripísaldruhý hetrik. Ten prvý dosiahol pri
portál tsn. Spoluhráč slovenského brankára Petra Budaja, ktorý má v tíme v štatistike najviac "hitov", odohral za Habs počas dvoch sezón 105 stretnutí
NBA mu v tejto štatistike patrí štvrté miesto. Kobe
aj slovenský útočník Lukáš Cingeľ. Jeden bod za gólovú prihrávku si do štatistík zapísal aj slovenský bek Tomáš Starosta, ktorý prihral v 41. minúte duelu
Záborský prispel dvoma gólmi k víťazstvu Ufy nad Astanou 6:3 Do štatistík sa zapísal aj ďalší Slovák Štefan Ružička z Avangardu Omsk
Omsk 13. decembra (TASR) - Slovenský obranca Tomáš Starosta sa zapísal do štatistík piatkového duelu KHL 2013/2014 gólom v drese Jugry Chanty Mansijsk, ktorá
Traktorom Čeljabinsk a Dinamom Riga sa pri víťazstve hostí 5:2 zapísali do štatistík M. Hossa, ktorý strelil dvadsiaty gól, jedným presným zásahom a asistenciou
11 minút aj slovenský útočník Michal Handzuš, ktorý si do zápasových štatistík pripísal jeden plusový bod. " Vedeli sme, že čelíme jednému z najlepších
opäť k najvyťaženejším hráčom a na ľade strávil 23 minút a 22 sekúnd. Do štatistík sa však nezapísal. Joe Pavelski a "žraloci" zo San Jose pokazili veľký
Islanders Ľubomír Višňovský odohral vyše 20 minút, do štatistík si zapísal dva mínusové body. Detroit zdolal Washington
na svoj účet 15 eur. Upozorňuje na to spoločnosť ING. Podľa štatistík Asociácie doplnkových dôchodkových spoločností (ADDS) si ku konca roka 2013 sporilo
do "tabuľky pravdy" dva plusové body, vďaka čomu sa v tejto štatistike delí o druhé miesto v celej súťaži. Hossa na začiatku druhej tretiny súboja
faktov, rekordov, štatistík a čísiel. . februára (TASR) - Zaujívavý sumár štatistík a faktov spracovala agentúra Reuters. Nórsky
si jeden mínusový bod pri vyše 18 minútach na ľade zapísal do štatistík slovenský obranca Martin Marinčin. Boston odohral druhý zápas v priebehu dvoch dní
mobilných telefónovpráve smartfóny. Vyplýva to z predajných štatistík internetového obchodu s výpočtovou technikou a elektronikou Alza.sk. Zlatá
aj Portugalčan, ktorý je na čele v tabuľke kanonierov. Argentínčanovi patrí v tejto štatistike tretia pozícia. O štyri góly viac ako Messi má na konte Diego
zákrokov. Gólman Montrealu Peter Budaj si v 24 stretnutiach pripísal do štatistík desať triumfov, priemer 2,51 gólu na zápas a 90,9-percentntú úspešnosť
ktoré si Slováci cenia svoj život, stúpli aj trojnásobne Zo štatistík ďalej vyplýva, že za uvedené obdobie vzrástli poistné sumy pri
Ronaldo z Realu zatiaľ dal v týchto súbojoch 13 gólov a v historickej štatistike mu patrí siedma priečka. Barcelone budú pre zranenia chýbať skúsení stopéri
MS v Bielorusku odkrútil aj elitný krídelník Zbornej Alexander Ovečkin, do štatistík kanadského bodovania sa však nezapísal. Euro Hockey Challenge
ho nahradil Hiller. "Prečo som postavil Andersena? Vyšiel som jednoducho zo štatistík v Stamples Centre. Jonas tu mal bilanciu 0-7, Freddie 2-0, takže som sa
20. priečke. Zo slovenských hokejistov sa na popredné priečky individuálnych štatistík dostal aj Ladislav Nagy, ktorý figuruje na 2. mieste v úspešnosti na
, pre ktorých sa sezóna skončila, vyšli bodovo na prázdno. Prvý si do štatistík pripísal dve "mínusky", šesť striel a 20:39 minút, druhý jeden mínusový bod
) - Brazílsky futbalový obranca Marcelo vo štvrtok vstúpil do historických štatistík, keď otvoril gólový účet majstrovstiev sveta 2014 v Brazílii "vlastencom
citrón, pri závažných priestupkoch však udelili policajti aj pokuty. Zo štatistík vyplynulo, že za volantomzodpovednejšie ženy. Citrón ako alternatívnu
destinácie Taliansko a Španielsko. Vyplýva to z analýzy ČSOB banky. Podľa štatistík za rok 2013 by dovolenkári za tovary a služby, ktoré majú na
očakávali, konštatujú internetové portály Patria.cz a IDNES.cz. Podľa najnovších štatistík počet nezamestnaných v krajine sa v júni znížil na 537.179