Hneď

drtili. Chlapík na ostrově je ale neskutečný sympaťák, sice nechci nic kupovat, ale hned mi padne mi do oka nádherná africká maska a ta prostě se mnou začne
/2014 medzi HK 36 Skalica a HC Košice.Foto: SITA/Martin MedňanskýHostia sa hneď od úvodných sekúnd snažili zaskočiť súpera aktívnou hrou, čo sa im aj podarilo
mi po druhom inkasovanom góle povedal, aby som šiel do bránky. Trému som necítil, hneď som mal totiž zákrok, na ktorom som sa chytil a potom dlhú dobu nedostal
nedotiahol do zdarného konca, ale v 46. min už Skalica viedla dvojgólovým rozdielom. Hneď po buly pálil od modrej Barák a Lažov teč skončil v sieti. Poprad sa
so zámerom hrať zozadu a neumožniť súperovi streliť prvý gól, naše plány však stroskotali hneď na začiatku. Domáci ovládli stretnutie a od zhruba 30. min až do
vyvinú a v pondelok večer som už s istotou vedel, čo nastane. Na ponuku som hneď povedal áno, som tu doma, cítim sa dobre. Predchádzajúce roky mojej trénerskej
odohrali dobrý zápas. Vydarila sa nám prvá tretina. Dôležité bolo, že sme hneď po vyrovnaní súperovi opäť odskočili a pridali sme aj ďalšie góly. Piešťany hrali
šancu diváci čakali až do 6. minúty. Hneď prvú domáci pretavili na vedúci gól, keď lepšie pre hostí, keď využili hneď svoju prvú presilovku. Nechala vypálil od
." Marcel Hanzal, asistent trénera Trenčína: "Zápas sme začali zle, dostali sme hneď na začiatku gól, čo sa odrazilo na celej prvej tretine. Až v druhej
, je to iný svet. Každý si tam žije ten svoj vlastný život, všetci si hneď tykáme a sme ako veľká rodina. Čo sa týka záujemkýň, veľmi závisí od
Tenu zabezpečil dvojgólový útočník Oribe Peralta. Tomu sa podarilo súpera zaskočiť hneď v úvode a skóroval už v 29. sekunde. Ide o najrýchlejší gól mužského
"Ona je sústavne prítomná. Nemôžete zvoľniť ani na sekundu, pretože súperka hneď získa niekoľko fiftínov. Považujem za skvelé, že Agnieszka patrí k špičke, hoci
, chce mať niečo dobre navarené. Ak to však nie je chutné a pekné, ak sa z toho hneď nenajedia oči, tak je to zlé. Ak muž dostane od ženy večeru, na ktorú mu dá
bez väčších komplikácií korčuľovať za jasným víťazstvom. Šesť sekúnd pred koncom síce Fajčák hneď po buly strelil predsa len čestný gól domácich, no matný dojem
Našťastie, onedlho sme vyrovnali a ešte do prestávky sme strelili aj ďalší gól. Hneď na začiatku druhého polčasu sme z jedenástky zvýšili a víťazstvo sme si už
puk do siete. Žilina kontrovala hneď z protiútoku, gól Tomasa však osude zápasu rozhodla druhá tretina, kedy sme hneď v úvode zle striedali. Potom súper pridal
úplnej spokojnosti mi chýba minimálne remíza. Určite sme si ju zaslúžili. Bilancovať hneď po konci základnej časti podľa mňa nie je úplne správne. Počkáme si na
zápasu. Na Li za stavu 4:3 zobrala Slovenke servis a v ďalšej hre premenila hneď prvý mečbal. "Dôležité bolo, že som sa ani za nepriaznivého stavu nevzdávala
muži na 100 m. Slovenská atletika sa sústredila na desať štartov, z toho hneď od 9.20 na finálovú chodcov na 20 km s Kučmínom a Spevákom. Východisková
, že sa to postupom času stále viac prejavuje. Videl som otvárací zápas súťaže a hneď som si všimol prísny rozhodcovský meter. Každá súťažsvoj trend. KHL má
zasahoval proti strele Leeho. Vzápätí putoval za sekanie na trestnú lavicu Brejčák a hneď po ňom aj Sersen, čo znamenalo dlhú presilovku domácich o dvoch hráčov
spýtať, či ma zoberú - a v nedeľu som už trénovala! Nie v pondelok, alebo v utorok, hneď na druhý deň! A keďže od Lucie Debnárovej som dostala dobré základy aj
streľbu. S číslom 11 sa pokúšal naladiť slovenský stroj ako prvý Matiaško, hneď prvý terč netrafil (celková bilancia 1-2-0-0), no potešili jeho dve 'nuly
nemenil. Vstup do druhej tretiny vyšiel Vlkom parádne a Kanko využil hneď ich prvú presilovku. V 24. minúte mal zníženie na hokejke Žilka, ale
som držal s ním krok a uspel som v tajbrejku. Tretí set mi prakticky daroval, hneď v jeho úvode spravil tri dvojchyby. Lámalo sa to na začiatku štvrtého setu
Bratislava 30. júna (TASR) – Tak ako platí, že človek nezačne naplno oddychovať hneď po dokončení poslednej pracovnej úlohy pred dovolenkou, tak je nemožné, aby
skúške som v prvej zákrute dostal defekt. Hneď bolo jasné, že do cieľa takto . Za minútu som vymenil koleso, ale hneď ako sme sa rozbehli, auto začalo opäť
MS v Dägu'2011, olympijskej víťazky a trojnásobnej majsterky sveta na dvojstovke. Hneď po štarte vyrazila Felixová, ktorá vo svojej kariére nazbierala na MS
ako som tento zápas vyhrala. Bolo to moje prvé finále na MS WTA Tour a hneď víťazné, je to skvelý pocit. Petre prajem veľa šťastia do novej sezóny, dnes napriek
do 9. etapy budú cyklisti jazdiť v Pyrenejách, potom príde na rad Mont Ventoux a hneď po ňom prvá, 37 km dlhá časovka jednotlivcov. Nasledujú štyri dni v Alpách
. Kiežby takých bolo viac v lige. Mali sme veľmi dobrý vstup do zápasu a hneď sme šli do vedenia. Potom iniciatívu prevzal Trenčín. Nechali sme súperovi priveľa
čo sa ukázalo ako rozhodujúce. V ďalšom priebehu si totiž postrážila svoj servis a hneď prvý setbal využila na to, aby sa ujala vedenia v zápase. V druhom sete
spravili možno o jednu viac, preto sme prehrali. Nepríjemné bolo, že súper hneď po vedúcom našom góle vyrovnal a za chyby nás vytrestal, preto odchádza s tromi
januára - Možno ste už veľa počuli o tom, že najlepšie je zobudiť sa okamžite, hneď ako vám zazvoní budík. To sa možno oplatí v prípade, ak sa chcete cítiť plní
: "Verím, že sa nám takto bude neustále dariť. Strelil som druhý gól hneď po buly a nebol problém zakončiť. Druhá tretina rozhodla, strelili sme štyri góly
druhého setu švajčiarska hráčka prelomila servis súperke, tá ale aktívnou hrou hneď zareagovala a vyrovnala na 1:1. Potom si obe súperky držali servis až do
o zelený dres bol Michael Matthews (Sunweb) štvrtý (13 b), Marcel Kittel (Quick-Step) hneď za ním (11 b). Na výstupe na Col de Latrape vyrazili za vedúcou
sa o to kanoista Alexander Slafkovský, ktorý v C1 mužov obsadil tretiu priečku. Hneď za ním štvrtý skončil Matej Beňuš. Slovensko malo svoje želiezka aj vo
Uvedomte si, že vpred sa môžete posunúť jedine, ak sa rozhodnete konať. Hneď ako sa rozhodnete konať, aj keď ste mali obavy, stanete sa silnejšou
"Sigalet sa cez víkend bude ženiť a preto nezačal prípravu s nami. Príde hneď, ako bude mať za sebou túto dôležitú životnú udalosť." Príležitosť dostali aj
že nebude môcť vyberať od schopných a dobrých kandidátov, ak im hneď od začiatku neposkytne bezplatné zaopatrenie. Hlas biskupa našiel silnú odozvu v celej
aj spriadať nové plány: "Ideme ďalej. V športe je to tak, že hneď po skončení jednej súťaže začíname uvažovať o nasledujúcej. Budeme sa snažiť vychovať ďalších
miesto, Ladislav a Peter Škantárovci skončili hneď za nimi. Víťazmi kvalifikácie sa stali 2012 vo vodnom slalome v Čunove. Hneď v úvode svojej "cvičnej jazdy"
zlikvidoval obidva jeho pokusy. Hneď z následného útoku sa potvrdilo výsledkom čoho bolo viacero striel na Divišovu bránku hneď v úvode zápasu. Už v 4. min
presiloviek. Podarilo sa im to až v závere úvodnej tretiny, a to hneď dvakrát v rozpätí 58 sekúnd. Najskôr Gašparovič šikovne cez protihráča umiestnil
rozjazde ako prvý, tak si mohol vyberať miesto na štarte. Vybral si hneď na ľavej strane, aby mal prvú bójku čo najbližšie. Po odmávaní štartujúceho vyštartoval
zistila, že má zaplatiť spomínaných 11,721 biliardy eur.  Aj keď jej bolo hneď jasné, že musí ísť o chybu, spoločnosť spočiatku trvala na zaplatení tejto
sa postaral Síkela. Domáci hokejisti sa hneď pokúsili odpovedať, no pred Šimkom neuspel Tybora (odišiel do Pardubíc) sa hneď v úvode zahryzli do súpera, utvorili
druhom sete som sa uvoľnila a išla som do toho tak, ako som mala - hneď som viedla 5:0. Súperka sa potom nechala ošetriť, čím narušila môj rytmus, ale na niečo