Potom

o tom máme len veľmi slabú predstavu, tak algoritmy musia byť veľmi všeobecné. Potom je však oveľa menšia šanca, že nejaké zaujímavé prípady v tom množstve dát
čas vypadnúť.“ Dryden sa ani nepohol. Pozeral raz na ňu, raz na dievčatká, potom zase na mobil na dlážke. Márne si to v hlave dával dokopy. „Vysvetlím ti
a výchovy detí? Keď je niečo pre vás dôležité, tak si vás to samo pritiahne a potom vás to doslova sýti. A to sa stalo aj mne: odjakživa som sa snažil prísť
po dvore. Celý štáb sa skoro so mnou nerozprával, dokonca chvíľu aj pán Uher, potom sa už nejako spamätal. Hovorím mu, Štefan, ja si za svojím stojím. Viem, čo
ten vzťah medzi mnou a hľadiskom, bol to pre mňa obrovský zážitok, ktorý mi potom potvrdili aj niektorí diváci, keď za mnou prišli. Ten zážitok ma posunul o kus
hudbu, ale toto bol text, ktorý som napísal sám pre seba, len tak ako básničku. Potom som to dal Haberovi, ktorý je môj dvorný partner a ten mi to vrátil s tým
dobre, ťažšie sme sa presadzovali, prehrávali sme 0:2, ale ďalej sme pokračovali v našej hre. Potom sme sa dostávali do šancí a tlaku aj my. Som rád, že sme to
ukazuje, že je viac chlapcov ako dievčat. U nás teda zostávajú dva roky. Otázka potom znie, čo s nimi po dvoch rokoch. Nemôžete ich vrátiť späť, lebo nemáte kam
konca zápasu do bodky splnili taktiku. Nevyšiel nám druhý set podľa predstáv, ale potom sme sa opäť vrátili k dobrej hre a nenechali sme nič na náhodu. Bol som
pokračovať aj v druhom polčase, ale po chybe sme inkasovali druhý gól, Trenčín potomovládol ihrisko a my sme prakticky len dohrávali. Navyše, zranil sa nám
ihrisko Bencz a Repák, ale Rocamora dal šťastné eso o pásku a Španieli viedli 11:10. Potom sa Španieli dostali do vedenia 13:11 a 14:12. Slováci vyrovnali na 15
dovolili sme súperovi sa dotiahnuť. Prehrali sme koncovku druhého aj tretieho setu a potom sme do štvrtého vstúpili veľmi zle, čo by sa nemalo stávať. Mali sme
sa vrhnúť na ďalšie cviky. Chvíľku si trite dlane o seba, aby sa zahriali a potom sa nimi ako keby poumývajte, čo bude pre telo slúžiť ako jemná masáž. Prejdite
z nášho pohľadu, ale je nesmierne aktuálny špeciálne pre našu krajinu a náš čas. Potom samozrejme Barricov Hodváb. To je báseň v próze, čiže bolo to neľahké na
na klavír tak ako ja, ale k inej učiteľke, ale mali sme spolu hudobnú teóriu. On potom zohnal Ďura Farkaša a ten zase Zdena Baláža. To bol vlastne zárodok Elánu
dobre“. Užívať si. Takže sa vezmeme a budeme sa mať dobre, nie? A čo ako? A potom príde dieťa a je to akoby vlak narazil do skaly: strašné prekvapenie a šok.
či Domáca úloha? (úsmev) To bola etapa s Beátou Dubasovou. Predtým aktívny muzikant, potom hudba ako koníček, vždy som ale hral a bavilo ma to. V prostredí
chybe Devečku, ale Ján Sýkora sám pred žilinským gólmanom opäť neuspel. Hosťom sa potom darila hra štyroch proti štyrom, keď Dlouhý mieril do žŕdky a od korčule
dať na tri-štyri dni do chladu, aby si včely na novú kráľovnú zvykli. Potom tieto malé úle rozložím v okolí včelína a čakám na to, kým nová matka vyletí na
nič udreli. Matúš Chovan z veľkého uhla nachytal Šúreka na hruškách - 1:1. O minútu potom korčuľoval Markovič sám na bránku hostí, no svoj blafák nedotiahol do
tom, aby ste na Tour urobili čo najlepší výsledok vy? Tímová réžia by potom bola postavená práve na vás? To je zatiaľ predčasná téma. Ťažko o tom hovoriť
Po ese Masuloviča bolo11:5 pre Srbsko. Po Hoďákovom bloku bolo 7:11. Potom dal eso Mehič a Srbi viedli 16:8. Slováci stiahli niečo z náskoku pri Gavendovom
niekam do výroby – aby sme lepšie poznali život robotníckej triedy – a až potom sme mohli robiť pohovory na katedru žurnalistiky. Hovorilo sa tomu nultý ročník
tri body z Michaloviec. Hneď v úvode mali hostia šancu, kde nás brankár podržal. Potom sme dali za polčas tri góly, ktoré nám veľmi pomohli. Naše mužstvo je
a prehrávali sme už 0:3. Prvý gól nás postavil na nohy. Rýchlo sa nám potom podarilo vyrovnať. V tretej tretine za stavu 4:3 pre domácich sme trafili len žŕdku
a bolo 1:3. Ujala sa strela T. Sýkoru z ľavej strany po ľade. Zvolenpotom zapol na vyššie obrátky, ale znížiť nedokázal ani v presilovke v hre bez brankára
, len z okna sme sa dívali na ten priebeh. Furt sa strieľalo, tanky T-34,potom aj Rusov sme videli, mali tie prešívané kabáty 'bufajky', už ako na
celé leto. Rúno si namočím do kade so studenou vodou a nechám ho odmočiť. Potom vlnu preplachujem v studenej vode,kým nie je úplne čistá. Nakoniec pridám na
to, čo sme si predstavovali. V druhej na začiatku tam boli zbytočné vylúčenia. Potom sme začali hrať to, čo sme si predstavovali a pretočili sme hru na našu
krôčik navyše. "Bol to zvláštny zápas. Na začiatku boli lepší a nestíhali sme, ale potom sme zabojovali späť. Všetko, čo sme potrebovali, bol ten jeden gól. No
s hráčmi, že treba pokračovať v aktivite do vyššieho vedenia, čo sa nám aj podarilo. Potom to už bola taktická hra, kde súper išiel do rizika. Museli sme na to
prešiel cez všetko, čo mu stálo v ceste, ale neprekonal brankára súpera. Potom prišli chvíle Martina. Domáci využili dve presilovky: v 18. min sa presadil
bolo, že sme dokázali rýchlo vyrovnať a dokonca dať gól navyše. To nás upokojilo. Potom sme už hrali to, čo sme si predstavovali a podarilo sa nám súperovi ujsť
min vyšachoval tretí útok hostí obranu "kosačiek" a Nitra išla do vedenia. Corgoni hrali potom na pol plynu, ale aj tak mali prevahu. Nevyrušila ich ani šanca
sme 0:1. S odhodlaním sme išli do druhej polovice, v jej úvode sme dostali druhý gól a potom sa už hralo ťažko. Keď Myjava po našej chybe dala ešte jeden gól
projekte, to znamená, že povesť sa načíta a my k nej vymyslíme pesničku. Urobili sme to potom sa to rozšírilo, že sme si aj mohli vyberať, kto by to načítal
hostia výhodu presilovky pri vylúčení Pokrivčáka, ale Šimka ohrozil len Hertl od modrej.potom sa osmelili do útoku aj domáci. Najprv ohrozil Šimka Markovič
Banskej Bystrice): "Do zápasu sme nastúpili zle, súper bol rýchlejší, agresívnejší. Potom sme sa snažili s výsledkom čosi urobiť, ale naša hral bola jeden veľký
z našej strany zlá, prehrávali sme len o gól, no druhú tretinu sme vypustili, a potom sa už ťažko strata likvidovala. Inak sme si verili, chceli sme vyhrať, no
cieľom hlavne v obrane nezlyhať a vyrážať do protiútokov. Spočiatku sa nám to darilo, no potom sme sa dopustili dvoch hrubých chýb, čo nás stálo body. No a moja
tretina sa skončila 1:1. Do 29. minúty sme hrali stále dobrý hokej, ale potom následných osem minút je ťažko komentovať. Tretiu tretinu sme znova ukázali, že
sa niečo ľahko napíše a za malú chvíľu to môže vidieť veľké množstvo ľudí. Potom sa to ťažko vysvetľuje. V profesionálnych kluboch majú aj na to jedného človeka
sa pozerali, ako súper hrá. Výsledkom boli tri góly v našej sieti. Potom sme zamiešali zostavou a začali sme lepšie korčuľovať. Vypracovali sme si viacero šancí
43. minúte Važan za 39 sekúnd potrestal vylúčenie Heizera. Hostia sa síce potom snažili niečo urobiť s výsledkom, ale strelecky sa im nedarilo. Naopak, Markovič
vreciek a vložil do mrazničky. Po rozmrazení však z nich bola nevzhľadná kaša. Potom som skúsil zamraziť celé plodnice. A to sa mi už niekoľko rokov osvedčuje
sa slovenský univerzál presadil aj v útoku. Chorváti znížili na 15:19. Potom však Slováci vďaka výbornému servisu Janušek odskočili na 24:15 a druhý set vyhrali
sa domáci po ďalšej dlhej výmene vyhodili do autu a bolo vyrovnané 18:18. Potom dal eso Kostoláni a Slováci sa dokonca dostali do vedenia 22:21. K setbalu sa
začnú na sebe pôsobiť tak, že celý systém absolvuje veľký skok v kvalite. Potom nasleduje obdobie pokoja, kde sa znovu akumuluje potenciál pre ďalší skok. Tento
Trnavy: "Kvalita PAOK je veľká, dnes to dokázal. Náš sen bol dať gól a potom držať čo najdlhšie stav bez inkasovaného gólu. Žiaľ, hneď po prestávke sme ho
vrátiť, tak ľudia v noci nanosili nábytok do parku okolo kaštieľa a Rusi s ním potom kúrili. To bol náš vstup do slobody. Slobodne sme si zničili, čo bolo