bernardína

kopu konečne, no dosť slabo trafil bránku Podio a v 45. min hlavička Bernardina skončila ďaleko od bránky. Po zmene strán vyrobili v 48. min hostia v obrane
na roh Greif, no po ňom viackrát odrazenú loptu v šestnástke poslal do siete Bernardina. V 73. min vypukli na ihrisku vášne po tom, čo Sedláček tvrdo fauloval
po presne načasovanej nahrávke od Wiezika prestrčil loptu popod Kiru do siete Bernardina a hosťommohlo pomôcť k bodom len zvýšené ofenzívne riziko. V 58
Kuciak. Záver polčasu však už mal iného režiséra. V 37. min Bernardina pohotovo usmernil nahrávku Šafranka z krídla do siete a Šemrincovi nepomohol ani
ani Streňo, ktorý síce prekonal Kuciaka, ale loptu poslal mimo bránky. Bernardina v 78. minúte po výbornej prihrávke Leška trafil iba brankára Lukáča a skóre
jednoduchá akcia hostí v 22. minúte. Na center Viazanka ideálne vyskočil Bernardina a hlavou poslal loptu mimo dosahu brankára Taliana - 0:1. Domáci chceli
svetefenka Mochi. Odvážne ho vyplazila aj do kamery Fenka bernardínarekordne dlhý psí jazyk a stala sa kvôli tomu aj držiteľkou
po priamom kope van Haarena. Pre domácich bol už len slabou útechou gól Bernardina po strele spoza šestnástky v 80. min, a to ešte Jedinák v 82. min nepremenil
. Menej vydarenú strelu z diaľky, presne do stredu bránky, vyslal v 37. min Bernardina a onedlho nedôrazne po rohu hlavičkoval mimo žrde. V 45. min sa domáci
FK Podbrezová - MFK Zemplín Michalovce 2:1 (1:0) Góly: 3. Tereščenko, 46. Bernardina - 76. Žofčák (z 11 m). Rozhodovali: Chmura - T. Somoláni, Štrbo, ŽK
. V 31. min. Fábry spoza šestnástky prestrelil, onedlho na druhej strane Bernardina opäť len málo dôrazne ohrozil Hrošša. Po Leškovom priamom kope hlavičkoval
je len prostriedkom, ktorý slúži na výmenu informácií, tvrdí PhDr. Bernardína Borsíková, PhD., z Fakulty masmediálne komunikácie trnavskej Univerzity Sv. Cyrila
& Rubicam, dramaturgička RTVS Mgr. art. Magdaléna Glasnerová či PhDr. Bernardína Borsíková, PhD. , personálna manažérka TASR. Zahraničie zastupujú Prof
sme to tak tragicky videli od Bostonu po Chattanoogu, od San Bernardina po Orlando" , teda mestách, kde došlo k streleckým útokom spojeným s terorizmom, ktoré
Vajda, PodioViazanko (74. K. Kuzma), Kochan, Breznaník (62. Šafranko)Bernardina Michalovce nestačili na Slovan Úvodné minúty boli bez vyložených
PodioViazanko (74. K. Kuzma), Kochan, Breznaník (62. Šafranko)Bernardina ŠK Slovan Bratislava - MFK Zemplín Michalovce 3:1 (2:0) Góly: 19. Čavrič
Michala Breznaníka a dvoch legionárov- Pabla Joaguina Podia a Holanďana menom Endy Opoku Bernardina. Či to bude stačiť aj na jar je otázne. Pomerne úzky káder
- Viazanko, Kochan (84. Kuzma), Polievka (56. Mikuš) - Bernardina (89. Kupčík) FK Senica - MFK Ružomberok 1:2 Na
Adrián Kačerík útočníci: Matúš Mikuš, Viktor Jedinák, Endy Opoku Bernardina, Andrej Rendla príchody: Tomáš Gerát (MFK Ružomberok, prestup), Dávid
, Kačerík (73. Bilič), Válovčan (46. Rendla), Leško (46. Kuma) - Bernardina Spartak Trnava: Vantruba - Kadlec, Tóth, Godál, Čonka - Greššák, Oravec - Jirka
Bieszczad v bránke musel zasiahnuť. Onedlho sa k Rendlovi strelecky pridal aj Bernardina po nevydarenom pokuse. Na vážnejší zásah si Bieszczad počkal do 18. min
Kuciak - Viazanko, Krivák, Kostelný, DjordjevičBaéz, Haščák (79. Kuc)Bernardina (70. Jedinák), Mikuš, Leško - Rendla Dunajská Streda: Macej - Koštrna
pred DAC. piatok: Železiarne Podbrezová - AS Trenčín 1:8 (0:5) Góly: 80. Bernardina - 6. Janga, 22. Kostelný vlastný, 33. Ubbink, 43. El
. "Uvidíme, ako sa vyrieši Tereščenko, potrebujeme aj dotiahnuť maródov, Njire, Leško, Bernardina, Bilič by sa mali pomaly zapojiť do prípravy na plné obrátky
, necelý rok po smrti prvej ženy Mágie Ciarly, mojej matky. Druhá manželka, Bernardina di Parte, dcéra zlatníka Pietra, mu priniesla do vena tradičnú truhlicu