celý

Celý svet obdivuje krásu Tatier vďaka tomuto videu. Jeho autorom je iba 24-ročný Slovák Šikovnému slovenskému fotografovi a filmárovi
Fastav Zlín 0:2 (0:1) Góly: 36. Poznar, 75. Diop /za domácich M. Kozáčik odchytal celý zápas, M. Bakoš nastúpil v 65. min., M. Ďuriš nastúpil v 79. min
Poznaň 3:2. Za domácich odohral celý duel slovenský stredopoliar Filip Kiss 15. Romančuk /za hostí odchytal Kelemen celý zápas/ FK Haugesund - Lech Poznaň
z postupu Lech Poznaň, ktorý vyhral nad FK Haugesund 2:0. V bránke poľského tímu odchytal celý zápas brankár Matúš Putnocký, za hostí bol na trávniku Filip Kiss
Istanbul, v odvete remizoval so Sturmom Graz 1:1. Za istanbulský tím odohral celý zápas slovenský obranca Martin Škrtel, jeho krajan Miroslav Stoch strávil duel
83. Sýkora - 13. POVAŽANEC, 19. Chramosta, 30. Trávník /za domácich M. Stoch odohral celý zápas, J. Hromada nastúpil v 76. min. - za hostí J. Považanec do 89
bolo v drese domácich slovenské duo Ján Greguš a Denis Vavro, obaja absolvovali celý súboj. FC Everton, ktorý v 3. predkole vyradil MFK Ružomberok, padol na
, 88. Gerndt - 76. Krmenčík, 90. BAKOŠ /za hostí P. Hrošovský odohral celý zápas, M. Bakoš celý zápas + gól + ŽK/ Hapoel Be'er Ševa - FCS Bukurešť
Plzeň. Za Doneck už len skorigoval v 88. minúte Adriano. V drese hostí odohral celý zápas stopér Marián Čišovský, útočník Michal Ďuriš hral do 80. minúty, Marek
Novi Sad 2:0 a potvrdila domácu výhru 3:0. Za hostí odchytal celý zápas Matúš Kozáčik a celý zápas odohral aj Patrik Hrošovský. odveta play off EL 2015
ôsmimi bodmi však priebežne vedú H-skupinu. V drese ruského klubu odohral celý duel slovenský stopér Ján Ďurica. Situáciu si poriadne skomplikoval PAOK Solún
, 32. Kerbr (z 11 m), 56. Potočný /M. Dúbravka odchytal celý zápas - L. Pauschek odohral celý zápas/ Prehľad majstrov ČR: 1994 - AC Sparta Praha
minúte vďaka nórskemu útočníkovi Mohammedovi Fellahovi. V drese domácich odohral celý zápas aj slovenský obranca Ľubomír Michalík. Ruch Chorzów, ktorý
11 m), 73. Rada /Mikuš, Pauschek celý zápas, Lietava od 68. min - . Košťál (vlastný) – 54. Vávra /Ďuriš celý zápas+ŽK+2 góly - Brigant do 51. min
milióna eur, z toho v decembri 14,18 milióna eur. Zľava z ceny mýta sa za celý rok 2016 priznala v 60.905 prípadoch, z nich bolo 47.219 zo Slovenska. Informoval
Plzeň Gól: 37. M. BAKOŠ Marek Bakoš, Marián Čišovský a Matúš Kozáčik odohrali celý zápas, Michal Ďuriš (všetci Plzeň) hral do 77. min. Marek Bakoš v 37
gól Legie/, Ruch Chorzów - Piast Gliwice 0:2 /za hostí Cs. Horváth odohral celý zápas, M. Ižvolt prišiel na ihrisko v 71. min/, Zaglebie Lubin - Slask Vroclav
Medzi vás sa dostal iba druhý Francúz Florenc. Nemrzí vás, že ste neobsadili celý stupeň pre medailistov ako sa vám to senzačne podarilo na pretekoch 4. kola SP
36. Beauguel, 71. POVAŽANEC - 73. M. Kovář Lukáš Štetina a Marek Hlinka odohrali celý duel, Jakub Považanec hral do 86. min, strelil gól a dostal žltú kartu
aj slovenský brankár v službách gréckeho klubu Tomáš Košický. Ten odchytal celý duel, zneškodnil oba strelecké pokusy hostí do priestoru brány a Asteras
Góly: 90. Komličenko – 22. Hromada, 75. ĎURIŠ /M. Dúbravka chytal celý zápas - M. Kozáčik chytal celý zápas, M. Ďuriš do 88. min, M. Bakoš do 60. min/
zápas, J. Považanec do 88. min + ŽK, L. Štetina (obaja Dukla) celý zápas/ Slavia Praha - Mladá Boleslav 2:1 (1:0) Góly: 35. Ngadeu-Ngadjui, 71. Zmrhal
Ostrava 0:0. Od druhého polčasu nastúpil Dušan Švento, za Baník odohral celý zápas Marek Hlinka. sumáre - 2. kolo: Baník Ostrava - Slavia Praha
FK - Hertha BSC Berlín 1:0 (1:0) Góly: 23. Nouri (11m) /za hostí Pekarík celý zápas, Duda od 65. min a v 80. dostal ŽK/ Athletic Bilbao - Zorja
piatok klesol o 0,52 % a rok 2017 ukončil na úrovni 2673,61 bodu. Za celý rok si pripísal vyše 19 %. Výberový technologický index Nasdaq 100 sa v piatok znížil
70. min/, Wisla Plock - Cracovia Krakov 0:1 /za hostí chytal Peškovič celý zápas, Dimun celý zápas/, Sandecja Nowy Sacz - Zaglebie 0:1 /za domácich Mráz a Piter
Ruchu Chorzów, ktorí zvíťazili doma nad Metalurgom Skopje 3:1. Michal Peškovič odchytal celý zápas a Gábor Straka hral do 57. min Odvetné duely 2. predkola
Vossen Trabzonspor (Tur.) - FC Videoton Fehérvár (Maď.) 0:0 Marek Sapara odohral celý zápas, Róbert Vittek sedel iba na lavičke náhradníkov a Marek Čech
tomu, že sa jej finále nepodarilo zvíťaziť, dokázala niečo, čo si zapamätá na celý život. Pre tieto okamihy sa oplatí hrať tenis. Ak by už vo svojej kariére
, 14. Pote Ruch ChorzówEsbjerg fB 0:0 /Dúbravka chytal za hostí celý zápas/ Ruch ChorzówEsbjerg fB 0:0 /Dúbravka chytal za hostí
off Ligy majstrov, odchytal celý zápas Dušan Kuciak. Duda Schaub /za hostí J. Novota odchytal celý zápas/ FK Karabach - Twente Enschede
Celá trasa je dlhá 100 kilometrov a vďaka nej môžu návštevníci spoznať takmer celý región severného Spiša a vidieť to najzaujímavejšie, čo sa tu nachádza. Každý
to, že ste s nami boli celý rok. Bol to už náš desiaty v tatranských lesoch desaťtisíce nových stromčekov. Ďakujeme za celý rok a tešíme sa na ďalší. Aj v
(1:0) Góly: 36. Hořava, 75. Petržela /M. Kozáčik odchytal celý zápas, P. Hrošovský odohral celý zápas, M. Ďuriš hral do 73. minúty (všetci Plzeň
Callejon, 65. a 90.+1 Mertens - 62. Vranjes, 90.+2 Prijovič /za hostí Kuciak celý zápas, Duda do 71. min/ FC Midtjylland - FC Bruggy 1:1 (1:0) Góly: 27
75. minúte sa presadil z jedenástky slovenský útočník Marek Bakoš, ktorý odohral celý duel a videl žltú kartu, a o minútu neskôr znížil Šural na 2:3. Olympique
aj vlani v decembri vzrástol, už 28. mesiac po sebe a najviac za celý minulý rok. Oznámilo to dnes v Európske združenie výrobcov automobilov (ACEA). Informovala
MIŠÁK do 81. min., GÓL+ŽK, M. JUHAR celý zápas, D. PLEVA celý zápas - O. DUDA celý zápas/ Ruch Chorzów - Cracovia Krakov 2:3 /M. PUTNOCKÝ odchytal
Góly: 50. Hrubý (z 11m) - 6. Havel, 45.+2 Bartek /Mondek celý zápas - Čögley celý zápas/ Sparta Praha - Slovan Liberec 3:0 (2:0) Góly: 32. Krejčí, 39
sa napokon pustili s odhodlaním, že ich životné skúsenosti môžu pomôcť aj slovenskému hokeju. "Celý život som pri hokeji, čo je dosť dlhá doba na to, aby som
Hertha Berlín vyhrala nad Bröndby Kodaň 1:0, za domácich odohral celý zápas aj slovenský reprezentant Peter Pekarík. Prekvapenie sa zrodilo v Slovinsku
M. Kozáčik, P. Hrošovský a M. Ďuriš celý zápas, M. Bakoš od 46. min/ 2570 divákov. /B. Pindroch a P. Jurčo celý zápas, M. Janečka (všetci Karviná) do
sa živím tým, čo ma svete najviac baví a čo mám najradšej. Spev a divadlo je celý môj život. -Čo vám spev dal a naopak, čo vám vzal?- Dal mi toho veľmi
vo svojom živote radikálnu zmenu. Michelle sa rozhodla urobiť malý pokus - vydržať celý rok žiť tak, že si bude kupovať iba to najnevyhnutnejšie, čo naozaj
zároveň chcel pomôcť iným, aby ich neurobili tiež. Sám mal totiž pocit, že celý svoj život prežil inak, ako chcel. Srdcervúca spoveď muža Všetky moje sny
Góly: 35. Krmenčík, 67. BAKOŠ (z 11 m) /M. Kozáčik odchytal celý zápas, P. Hrošovský odohral celý zápas, M. Bakoš (všetci Plzeň) hral do 84. minúty + 1 gól
v ňom tajnú skrýšu , do ktorej ukryl zásnubná prsteň. Jeho vyvolená ho teda mala celý čas pod nosom, no vôbec o tom nevedela. Terry totiž dlho premýšľal, ako ju
zápas/ Vasas Budapešť - Mezőkövesd 1:1 /T. Tujvel odchytal celý zápas, D. Hudák odohral celý zápas, D. Fótyik (všetci Mezőkövesd) dostal v 41. minúte ČK/
– 72. Lapadula (z 11m), ČK: 75. Paletta (AC) po 2. ŽK /Kucka za hostí celý zápas/ AS Rím - FC Janov 3:2 (1:1) Góly: 10. Džeko, 74. De Rossi, 90