dali

body po troch domácich prehrách. Snažili sme sa mužstvo nabudiť, čo sa nám aj podarilo. Dali sme prvý gól, konečne sme šli ako prví do vedenia. Za stavu 2:1 sme
sme ciele, ktoré sme si pred sezónou dali, aj splnili. Čo sa potom týka tých ktoré sme si v Slovane pred touto sezónou dali.potom príde na rad útok na
sa rozlúčiť víťazstvom, ale naši hráči si asi mysleli, že sa dnes súper porazí sám. Dali sme si nešťastný gól a hrali sme celý čas do plných, na čo nám chýba
počte miest, tak Rada guvernérov začne s formálnym procesom expanzie," dodal Daly. V rovnakom duchu sa dávnejšie vyjadril aj komisár NHL Gary Bettman
vo vlastnej presilovke, čo bol hrozný moment. Napokon so záverom zápasu môžeme byť spokojní. Dali sme gól tri sekundy pred koncom, čo sa nestáva. Sme radi aj za
„Vstup do zápasu nebol ideálny, ale našťastie nás podržal brankár a my sme dali gól. V druhej tretine sme zlepšili pohyb, dohrávali sme súboje, tlačili sa do
prestali hrať a ledva sme to v druhej tretine udržali. Na začiatku tretej sme dali tretí gól, ale opäť sme prestali hrať. Dopustili sme sa faulov, technických
som penaltu, potom sa mi ťažko pokračovalo v hre. Som rád, že nám napokon dali iba jeden gól a že sme to zvládli. Pracovalo celé mužstvo a ďakujem chalanom, že
jedenástka na Lačného a z protiútoku padol gól. Napriek tomu sme sa dostali do hry, dali sme na 1:1, mali sme tlak, no ale už aj súper sa dostával do dobrých
streliť dva góly. V úvode druhého polčasu nás Ružomberok trochu zatlačil. Keď sme dali tretí gól, vtedy som už vedel, že zápas dotiahneme do víťazného konca."
roku 1969 som bodoval v reprezentácii naposledy. Pamätáte sa kedy a komu ste dali posledný gól? Posledný som dal Švédom, ale ho neuznali. Stálo nás to
prišli. Mali sme veľmi dobrý vstup do zápasu, išli sme do toho bez strachu. Dali sme gól a mali aj ďalšie šance, potom ale fyzicky dobre pripravený domáci tím
Výstavapomôcť verejnosti v tom, aby uvidela a pochopila, ako Dalí zhmotňuje svoje názory prostredníctvom svojho špeciálneho umeleckého jazyka formou obrazov
bránili, Samo nás podržal v bránke. V obrane sme boli precízni, k tomu sme dali góly. Krásny výsledok. Zo začiatku to bolo opatrnejšie, ale v druhej tretine sme
silné mužstvo. Strelili sme však tretí gól a potom sme to opäť boli my. Dali sme päť gólov a dosiahli skvelý výsledok. Teraz to máme len vo vlastných rukách
v sezóne 2017/18. "To je najskorší termín uskutočnenia expanzie," vyjadril sa Daly. Ak kluby zahlasujú za rozšírenie, tak rozširovací draft bude mať iba tie
viac priestoru slovanistom, ale nakoniec sme to boli my, čo sme dali druhý gól. Napriek tomu, že sme inkasovali z pokutového kopu, máme už tak skúsené mužstvo
. Z môjho pohľadu to vidím negatívnejšie ako pred dvoma týždňami," vyjadril sa Daly. Kameňom úrazu pri účasti hráčov NHL na olympijskom turnajipodľa jeho
pásme a pri hre smerom späť nepokryli súpera. Hráčom inak nemám čo vytknúť, dali do toho všetko, no chýbalo nám trochu koncentrácie po buly. Z týchto situácií
sme naozaj dobre, ale Bystrica bojovala. Zblokovali nám mnoho striel a dali také góly, aké dali. Dali do hry kus srdca a dnes sa k nim priklonilo aj šťastie
"Mali sme veľmi dobre preštudovaného súpera, tak ako to robíme vždy. Keď sme dali dva góly, tušili sme, že Ukrajinci sa pokúsia niečo urobiť s výsledkom. My sme
(obranca Grécka): "Hrali sme proti veľmi dobrému tímu, jednému z najlepších na svete. Dali sme dva góly, no azda sme mali byť opatrnejší v obrane. Bojovali sme
špeciálne vianočné vysvedčenie, podľa ktorého u nich vláda prepadá. Zo správania dali kabinetu nedostatočnú a termín opravnej skúšky dostala 8. januára 2013
podpisov a vyzvať poslancov, aby zmenili podľa nich likvidačné školské zákony a dali ich do súladu s Ústavou SR a medzinárodnými zmluvami. Petičné hárky
obom tímom ide o záchranu. My sme hrali dobre a rozhodujúce bolo, že sme dali gól, ktorý nám stačil na víťazstvo." I. polčas Úvod prvého polčasu patril
rozostavenie na ihrisku. Boli sme mimoriadne efektívni. Vypracovali sme si päť šancí a dali sme tri góly. Som rád, že sme zvládli takýto ťažký zápas. Tretíkrát
. Po zmene strán sme zariskovali, aj sa nám to vyplatilo v tom, že sme dali dva góly. Všetci potom videli zaujímavý záver duelu." Hráči AS boli síce smutní
Hlasy: Vladimír Koník (tréner Nitry): "Mali sme dobrý vstup do zápasu. Dali sme gól po štandardke a následne sme sa snažili zobrať Trenčínu priestor na
prvých dvoch tretín, keď sme inkasovali. Paradoxne v tretej tretine v oslabení sme dali gól a snažili sme sa minimálne vyrovnať. Dostali sme sa do viacerých
vyhrať, táto tretina bola najhoršia, akú sme zatiaľ hrali. I druhá tretina bol zlá. Dali sme síce gól, ale súper sa zatiahol do obrany. V tretej tretine sme sa
sa nevzdávalo za stavu 0:3, hrali sme svoju hru. Prišla chvíľa, keď sme dali dva góly a do poslednej chvíle sme sa snažili o vyrovnanie. Žiaľ, nepodarilo sa
zastavil brankár hostí alebo žŕdka. V záverečnej tretine sme pridali na dôraze, dali sme ďalšie dva góly. Naše víťazstvo je zaslúžené, mužstvo podalo zodpovedný
na margo neoficiálnych výsledkov druhého kola volieb do VÚC. "Voliči, ktorí dali v prvom kole svoje hlasy kandidátovi Novej väčšiny Danielovi Krajcerovi, ich
za Santa Clausa, deti dali prednosť zeleným kostýmom lesných boli oblečení za Santa Clausa, deti dali prednosť zeleným kostýmom lesných škriatkov. Spoločne
že na nás od začiatku vybehnú, no v úvode sme boli aktívnejší my. Oni dali z jedného pritútoku gól a potom si držali vedenie. Z našej strany to bol dobrý zápas
, našťastie to nevyužili. O výsledku rozhodla druhá tretina, kedy sme v krátkom čase dali dva góly. V tretej tretine sme sa zamerali na obranu, ale dostali sme
Sofií. Nasledovalo meno Nina, ktoré dali rodičia 825 deťom a meno Natália dali rodičia 782 deťom. Najčastejšie chlapčenské
do budúcnosti počíta,“ uviedol Machalík. V Martine v závode Volkswagen Slovakia dali do prevádzky novú logistickú halu. Jej výstavba trvala 167 dní
, ale potom sa hra presťahovala pred bránku súpera a spoluhráči hrali skutočne dobre. Dali góly a ja som cítil, že dnešný duel bude naša výborná jazda. Postupne
každý bod je dôležitý. V úvodnej tretine nás súper prestrieľal, ale gól sme dali my. V druhej tretine hral Zvolen opäť veľmi dobre, chvíľami sme mali problém
asistent trénera Piešťan): "Mali sme všetko vo svojich rukách. Pomerne skoro sme dali prvý gól. Druhá tretina nebola ideálna, zvýšili sme na 2:0 ale zbytočným
sa zdalo byťmálo pravdepodobné. Dali nám chuť pokračovať. Dúfam, že sa Romanom Tománkom (64). Okrem Markoviča dali už iba traja hráči MHC dvojciferný počet
na chybičky, verili sme, že keď sa trhlinky v ich obrane odkryjú, potrestáme ich. Dali sme prvý a druhý gól, išli sme do vedenia. Škoda len toho zaváhania tesne
vyvarovať chýb. Postupne sme prevzali iniciatívu, prevzali sme zápas do svojich rúk. Dali sme tri góly. Na zápas sme sa tvrdo pripravovali. Dúfam, že nás tento
čo musíme zlepšiť. Kabína žila, od začiatku zápasu, od prvého buly sme mali navrch a dali sme góly. Vpred nás hnala vypredaná Steel aréna, čo nám veľmi pomohlo
nakopávali loptu a už sa nám to nepodarilo. V zápase všetko hovorilo pre nás, dali sme rýchly gól, ale keďže sme nehrali kolektívne, boli sme za to potrestaní
ale v závere sme to ustáli a mohli sme sa upokojiť. Po druhom vyhratom sete sme dali šancu aj hráčom z lavičky a aj oni to zvládli perfektne. Vedeli sme, že nám
. Hlasy po zápase Štefan Mega, tréner Skalice: "V závere sme všetko dali do útoku, hráči bojovali a nakoniec sme získali i bod. Možno nás
) - Nový organ francúzskeho typu so sústavou 2066 píšťal a 30 registrami dali v týchto dňoch do prevádzky v rímsko-katolíckom kostole v Sielnici v okrese Zvolen