druhý

skupina: druhý z C-skupiny, najlepší tretí, druhý z G-skupiny, druhý z F-skupiny I-skupina: druhý z A-skupiny, druhý z E-skupiny, druhý z D-skupiny, druhý
Mariána pyšní, tento rok bol veľmi úspešný. Stanley cup vyhral už po druhý raz, ale bolo to niečo úžasné, krásna atmosféra, jedinečné spomienky... Marián ďakuje
hlavu, mohlo byť 1:1. Mohol byť iný výsledok, ale to je len keby. Potom prišiel druhý gól, hoci som hráčom kričal, aby si na Higuaina dali pozor. Myslím, že sa
, ale zvyšuje sa aj ich nádej na prežitie v prípade napadnutia predátorom. Niektoré druhy počas dňa oddychujú, kŕmia sa a letia v noci, keď sa vzduch ochladí
straty, ktoré spôsobujú, alebo sa urobí druhé rozhodnutie, že sa otvorí druhý pilier a umožníme ľuďom, aby z toho piliera vystúpili," povedal predseda vlády po
Mateja Tótha a na desiatom kladivárku Martinu Hrašnovú. Obajav top 10 po druhý raz. "Bol to najúspešnejší rok v mojej kariére, aj v športovej oblasti aj
na svojich zimoviskách. Oveľa menej známy je však fakt, že i na Slovensko prilietajú druhy, ktoré sa u nás zdržia len niekoľko mesiacov a už na jar odletia
to ľahký duel. Odohrali sme fantastický prvý polčas a dostali sme sa do vedenia. Druhý polčas bol trochu otvorený, myslím si, že sme mali rozhodnúťskôr
fantastický zápas na pomery slovenskej ligy, aj keď jeden tím chcel vyhrať a druhý hral na 0:0. Súpera sme prehrávali hlavne v druhom polčase, dali sme dva góly
, ale oni potom spravili sériu bodov a už nám ušli. Potešilo, že sme otočili aspoň druhý set, dokázali sme, že vieme uhrať koncovku, čo môže byť pre tím vzpruha
tučniakov, ktoré žili na Novom Zélande pred 27 miliónmi rokov. Nové druhy nazvali Kairuku grebneffi a Kairuku waitaki, pričom prvý z nich dorastal do výšky
4:3 na zápasy. Pre Inter je to druhý slovenský titul, z prvého sa tešil ešte 4:3 na zápasy. Pre Inter je to druhý slovenský titul, z prvého sa tešil ešte
gól. Po ňom sme však zdvihli hlavy a podarilo sa nám znížiť. Žiaľ, druhý už nie. Aj preto, že Senicu podržal ich brankár Šulla. Takýto futbal sa však divákom
víťaz a tá istá priečka mu patrí aj v priebežnej klasifikácii. Sagan je druhý za Kittelom, pričom si v nedeľňajšej druhej etape podujatia oblečie biely dres pre
dresu mu patrí aj biele tričko pre najlepšieho pretekára do 25 rokov. Druhý slovenský zástupca Peter Velits skončil v nedeľu na 41. mieste a na rovnakej pozícii
rade. Jazdec stajne Cannondale získal dokopy 431 bodov, čo je jeho rekord. Druhý skončil Kristoff (282 b) a tretí Francúz Bryan Coquard (271). Sagan si tak
pilier, vyhnať z neho časť ľudí a budú mať dosť peňazí aj na svoj druhý sociálny balíček. Ten prvý sociálny balíček zaplatili ľudia z vyšších daní," poznamenal
si Košice pod vedením trénerskej dvojice Peter Oremus - Roman Šimíček pripísali druhý triumf v rade. Roman Šimíček, asistent trénera HC Košice: "Pre nás to
neskôr, pretože na jar sa zaznamenalo veľa chladných dní. Naopak, severské druhy, ktoré prežívajú zimu v SR, napríklad myšiak severský, sa pre chladné počasie
v Košiciach 4. októbra 2015 sa stal Keňan Samuel Kiplimo Kosgei (na snímke), druhý skončil Collins Kosgei Tanui (Keňa) a na treťom mieste sa umiestnil Haile
vypukol dva dni pred 65. kongresom v Zürichu. 27. Futbalisti FC Sevilla sa druhý rok za sebou stali víťazmi Európskej ligy UEFA 2014/2015. Vo varšavskom
tu ale vytvorili podmienky, ktoréz pohľadu výskytu vtáctva pre niektoré druhy zaujímavé ," povedal pre TASR Ján Gúgh zo SOS/BirdLife Slovensko. Zimujú
sme dali viac priestoru slovanistom, ale nakoniec sme to boli my, čo sme dali druhý gól. Napriek tomu, že sme inkasovali z pokutového kopu, máme už tak skúsené
tyči nedal Kuciakovi šancu. Domáci získali pevnejšiu pôdu pod nohami a snažili sa pridať druhý gól. Po rohu v 58. min. poslal Otubanjo loptu do zeme, odkiaľ sa
, ktorýmivybavené všetky vypúšťané jedince, " priblížil Slobodník. Ďalšie dva druhy do zoznamu pribudli na prelome septembra a októbra, našli sa vďaka
na chránených Levických rybníkoch objavujú v týchto dňoch v predstihu nové vtáčie druhy. Ako dnes TASR informoval levický prírodovedec Štefan Čambal, prílev
a tomu sme podriadili všetko. Hráči išli od úvodnej minúty za víťazstvom. Upokojil nás druhý gól. Po treťom góle z násopadol akýkoľvek tlak a bavili sme sa
prírody . "Zákon káže majiteľom či užívateľom pozemkov, aby odstraňovali invázne druhy. Budeme o našom projekte informovať samosprávy, aby sme im pomohli tieto
v bodovacej súťaži na Tour de France. "Som rád, že sa môžemdruhý rok zúčastniť na vyhlásení tejto ankety. Z vlaňajšieho tretieho miesta som sa posunul
. Trenčín pokračoval v nápore, Žilina sa len bránila. Výsledkom ofenzívy Trenčína bol druhý gól, keď v 37. min O. Rusnák poslal puk do prázdnej bránky. Niekoľko
Škoda len, že sme nemali dobrý úvod zápasu, najmä po pohybovej stránke, ale druhý polčas bol z našej strany iný a tri góly, ktoré sme strelili, nepadli náhodou
Stredy. Hetrikom sa blysol Fanendo Adi. Pre dvadsaťdvaročného útočníka to bol druhý hetrik v prebiehajúcom ročníku, tri góly strelil aj v prvom kole do siete
v 32. minúte Chris Kreider, ktorý len vo svojom piatom zápase v sezóne strelil druhý gól. " Ryan mal dnes viacero skvelých zákrokov. Mohli sme prehrať viac ako
rýchlo však z neho zliezli, medzi 23. a 26. dosť bolestivo. Inkasovali tri góly, druhý a tretí v rozpätí len 37 sekúnd a odrazu sa aj zmenilo dianie na ľade
na hru srdcom a obetavosť." Michal Novák, obranca Nitry: "Myslím si, že rozhodol druhý košický gól. Po ňom sa im už všetky puky odrážali na hokejku
-play domáci predsa len využili, keď 11 sekúnd pred klaksónom Smrek strelil druhý gól Martina. To všaknič nezmenilo na trojobdovom zisku Košíc. MHC
zo zisku titulu obrovskú radosť. "Nemôžem tomu uveriť, že som vyhral druhý grandslamový turnaj. Hrať v parížskom finále proti Novakovi bolo pre mňa obrovskou
júla - 16. etapa: Bourg-de-Peage - Gap, 201 km, stredne horská 21. júla - druhý voľný deň 22. júla - 17. etapa: Digne-les-Bains - Pra Loup, 161
pád, znova sa ocitol na zemi Pinot a zo zrážky sa spamätával aj druhý muž vlaňajšieho celkového poradia Peraud. S pribúdajúcimi kilometrami sa do čela dostal aj
. V tajbrejku som nezvládol detaily a prehral som ho. To ma nakoplo, vyhral som druhý set, odľahlo mi, ale to bola chyba. Lebo som hneď v treťom sete prehral
z toho iba ľahučká lopta do Macíkových rúk. Do tej chvíle to bol len druhý pokus medzi žrde, keď aj autorom úvodného "propagačného" bol vo 8. minúte Gašparík
. Na snímke pred bránkou Slovana, zľava strelec gólu Peter Sládek - Myjava (druhý zľava stojaci) a brankár Ján Mucha - Slovan (prvý zľava stojaci). Foto: TASR
tak splnili vzdelávací štandard pre zvolený jazyk. Žiakom, ktorí sa nebudú učiť druhý cudzí jazyk, škola ponúkne iný predmet podľa svojich možností," ozrejmuje
. "Najčastejšími príčinami pobytu týchto zvierat na klinikerôzne druhy fraktúr vzniknuté najmä po strete s automobilmi, ako aj vyhladovanie a celkové
zapojilo 401 ľudí, ktorí si sporia v druhom pilieri. "Je to silný odkaz politikom. Druhý pilier by mal byť chránený a mal by sa tak vyhýbať častým zmenám
sú to aj iné jazyky, ktoré sa väčšinou študenti na našich školách učia až ako druhý cudzí jazyk. No ak ste niekedy premýšľali nad tým, o aký cudzí jazyk je
- 16. etapa: Moirans-en-Montagne (Fr.) - Bern (Švaj.), 206 km 19. júla - druhý voľný deň 20. júla - 17. etapa: Bern (Švaj.) - Finhaut Émosson (Švaj.), 184
vrchárom sa stal jeho tímový spolujazdec Rafal Majka, ktorý nazbieral 209 bodov, druhý Thomas de Gendt ich mal o 79 menej. Biely dres pre najlepšieho mladého
Kerberová vyhrala prvýkrát US Open a do zbierky skvelej sezóny pridala druhý grandslamový titul." ITF: "Nová svetová jednotka Angelique Kerberová zdolala