excelentne

dodala firma. Do konca tohto roka očakávajú Slovenské elektrárne excelentné výkony svojich atómových elektrární. "V jadrových elektrárňachplánované
slovenský krídelník Marián Hossa. Trenčianskemu odchovancovi vyšiel úvod sezóny excelentne, dal štyri z jedenástich gólov Blackhawks. Hossa sa presadil
v sobotňajšom finále elitnej Ligy majstrov 2012/2013 v londýnskom Wembley excelentné predstavenie. Dráma medzi rivalmi Bayernom Mníchov a Borussiou Dortmund
vyšla novému koučovi Gerardovi Martinovi excelentne, keď jeho tím deklasoval v vyšla novému koučovi Gerardovi Martinovi excelentne, keď jeho tím deklasoval v
nás k tomu vedú. Keď raz budeme mať deti, dostanú do vienka excelentné športové gény - veď moja mama bola olympijská šampiónka v hádzanej," skonštatovala o dva
loptu aj podržať, či vypýtať si faul a vykročili do boja o Francúzsko excelentne ziskom dôležitých troch bodov na ihrisku Ukrajiny. Hoci v nadstavenom čase po
Kiska. „Najvyššie položenú a najťažšiu zjazdovku na Slovensku zdolal excelentne,“ zhodnotila Zuzana Fabianová z Tatry Mountain Resorts. Zjazdovka
viac síl i odvahy na preriedenej ploche Lotyši, ale Grubauer dvakrát excelentne zachránil. V nájazdoch zo šiestich trafil iba Tiffels. A-skupina (Kolín
", vytvoril sa malý tím, ktorý sledoval poslancove kroky v priamom prenose. "Akcia bola excelentne odvedená," povedal pre iDnes.cz šéf útvaru Tomáš Almer
dokazuje, že rýmovanie je preňho úplne prirodzená činnosť, ktorú zvláda excelentne. O to slabšie však potom vyznievajú slohy niektorých hosťujúcich interpretov
terču pred Ruskou Marinou Belikovovou (69). Barteková začala nedeľňajšiu súťaž excelentne. Na úvod trafila všetkých 25 asfaltových "holubov" a usadila sa na
som absolvovala. Dnešné podmienky boli strašné. Ani výkony ostatných dievčat neboli excelentné. Na postup stačilo len 640 cm, čo je určite najmenej za všetky
ATP. Švajčiarovi počas stretnutia nedal vydýchnuť a niektoré jeho údery boli excelentné. Federer označil Phauov krížny bekhend v závere duelu za úder stretnutia
pri Lisabone. "Očakávam veľké problémy. Slovenskí hráčimomentálne v excelentne forme a budú mať výhodu domáceho prostredia aj pre nich
prvom medzičase zaostával o 4,37 sekundy. Druhú tretinu trate však zvládol excelentne a urobil v nej dôležitý krok za prvenstvom. Po druhom medzičase predstihol
. Myslím si, že to dnes bolo o prvom góle. Šimončič to trafil z veľkej diaľky excelentne. Mali sme vôľu až do konca, v závere sme znížili. Na konci mala byť
klobúk dole pred mužstvom, išlo o holý život a my sme ho odohrali priam excelentne, sebavedome, pokojne, s vierou vo vlastné sily." Aká je pravá tvár Dukly
spôsobom pripomenul, keď päťkolové vyvrcholenie gala večera profiligy Muay Thai zvládol excelentne. Naplnila sa jeho túžba po rehabilitácii a ozdobil sa opaskom
Felipe Scolari mal po zápase zmiešané pocity. "V prvom polčase sme hrali excelentne, druhý polčas bol však z našej strany katastrofálny. Takýto výkonnikdy
Andrea Pirlo strelil na Maracane krásny gól Taliansky reprezentant excelentne oslávil svoj stý zápas v drese "azúrovej squadry
14. Vo finále síce slovenská strelkyňa začala chybou, no záver zvládla excelentne a tešila sa z víťazstva. Na treťom mieste skončila Američanka Corey Cogdellová
centrom našiel na hranici 16-ky Škvarku, ktorého pohotový volej Vargič excelentne zneškodnil. No hostia napokon kapitulovali v 89. minúte, keď Bello z uhla
bola úžasná. "Bukovský (pilot MiG-29, pozn. TASR) to odlietal úplne excelentne." Pripomenul, že v rámci SIAF je pripravených niekoľko cien, hlavná - Best
Dvadsaťpäťročná Ivanovičová vstúpila do zápasu na dvorci Arthura Asheho excelentne a po brejku v druhej hre sa expresne ujala vedenia 3:0. Víťazka
sa, že Nitranom nič neuškodí, no stal sa opak. V 14. min Saracino excelentne, aj keď s veľkou dávkou šťastia, v poslednej sekunde presilovky svoj korčuliarsky
Verím, že aj vďaka týmto čiernym pukom budú mať fanúšikovia excelentné zážitky z hokejového turnaja v Soči," povedal šéf organizačného výboru Dmitrij Černyšenko
, už vedel o chybách Hanjua. Úvodnú kombináciu štvoritého s trojitýmm tulupom zvládol excelentne, ale potom prišli dve zaváhania pri štvoritom tulupovi a aj pri
Kim išla tiež bezchybne. Výška a výber skokov, technická náročnosť programu a excelentne prevedené krokové pasáže a piruety jej po brilantnom výkone ale stačili
svetu. Každý deň na nás svietilo slnko srdečnosti. Organizátori nám prisľúbili excelentné športoviská a bezchybnú organizáciu. Dnes môžeme povedať, že svoj sľub
trávniku, v hľadisku spievali až do konca, hnali svojich a užívali si excelentné predstavenie. Odmenou pre nich bol prekrásny gól ich miláčika, a bývalého hráča
'Stojkovú' druhú časť stíhačky začali obaja Rusi na čele excelentne, napodobnili ich Björndalen a Ferry a udržali pred záverečnou streľbou napätie. Rusi
zabalancovala nad priepasťou, si nepripúšťali a možno aj preto úvod zvládli excelentne. Hrdina zápasu Kafka vymietol vinkeľ už po 75 sekundách, keď ho obrana
Hrať proti nim nikdy nie je Ľahké. Nedávajú nám priestor a excelentne pokrývajú všetky priestory. Neotvárajú krídelné priestory,dobre rozmiestnení v strede
bieleho bodu, keď úspešným exekútorom jedenástky bol Rickie Lambert. "Citizens" excelentne vyšiel záver prvého polčasu, keď v prvej minúte nadstaveného času ich
hodnotenia, treba to tak brať. Keď väčšia masa hodnotí konkrétne ubytovacie zariadenie excelentne alebo veľmi dobre, tak je to dobré znamenie. Ale ľudia
činnostiach, dostávali so do dobrých streleckých pozícií. Laco však chytal excelentne a všetky formácie pred ním sa snažili brániť aktívne. V 36. minúte
set v zápase s Maďarskom. "Až na tieto dve veci sme oba turnaje zvládli excelentne. Vyrovnali sme sa aj s absenciou Fera Ogurčáka, ktorý sa zranil na podujatí
, ako pravý krídelník Toffoli zahodil čistú šancu. Na druhej strane Quick excelentne pokryl takmer gólovú strelu voľného St. Louisa. Potom opäť v čistej pozícii
, pridal sa Zaťko, ktorý zabojoval nad sieťou. Slováci viedli 15:12. Excelentne zakončený doskok Patáka bez bloku znamenal vedenie o 4 body a zápas smeroval do
MS 2010 JAR odštartovali brazílske dobrodružstvo excelentne. . E-skupina, 1. kolo
ktorej prišli o prácutraja reprezentační tréneri, ale na šampionáte hrá excelentne. Herrera prebral výberpred barážou s Novým Zélandom, keď bolo mužstvo
Aj bez zraneného hviezdneho kanoniera Radamela Falcaa, funguje hra Kolumbie excelentne, skvelú spoluprácu zálohy a útoku podporuje dobrá defenzíva. Argentínsky
krajiny. Preto sme sa zameriavali na cyklistiku, kde Slovensko excelentne reprezentuje Peter Sagan," konštatovala generálna riaditeľka SACR Marta Kučerová
tlak, občas však pohrozila aj Dukla, ako Wojnar v 67. min, keď mu excelentne loptu vypichol v gólovej šanci Škriniar. Brankár Boroš sa zasa zaskvel o päť minút
začali boj o finálový turnaj ME vo Francúzsku excelentne, 8. septembra vyhrali na kyjevskom Olympijskom štadióne nad
s Ukrajinou Slováci začali boj o finálový turnaj ME vo Francúzsku excelentne, 8. septembra vyhrali v Kyjeve nad domácou Ukrajinou 1:0 gólom Róberta Maka
automatickú. Slováci začali boj o finálový turnaj ME vo Francúzsku excelentne, 8. septembra vyhrali v Kyjeve nad domácou Ukrajinou 1:0 gólom Róberta Maka
, no vybral si Nemecko. "Karim si zaslúžil túto pozvánku pre svoje excelentné výkony v klube. Je neuveriteľne silný v súbojoch jeden na jedného," uviedol
aréne proti spomínanému družstvu Lattes Montpellier (18.00). "Nehrali sme nejako excelentne v obrane, ale vyrovnali sme sa súperovi v počte doskokov, čo je po