fantastický

MS 2010 v JAR): "Fantázia, čo Kuzminová dokázala v Soči. Bežecky zvládla súťaž fantasticky, strelecky tiež.môj veľký obdiv za to, ako sa dokázala pripraviť
lopty ísť cez koho do protiútokov. On tam mal voľnosť, prvý polčas hral fantasticky, v druhom polčase už aj jemu došli sily, ale vydržal. Mali sme tam situáciu
Ibrahimovič je dá sa povedať Kozákovou "srdcovkou". "Zlatan je pre mňa jeden fantastický útočník, ktorý hrá na ťažkom poste, často chrbtom k bráne. Dáva veľmi
. Až pätnásťkrát sa objavil vo výbere starého kontinentu. "Každý zápas v európskom výbere bol fantastický. Taký zážitok, že sa to ani nedá opísať. Ja som si to
: Martin Rejžek, tréner Slov-maticu: "Ťažko sa mi hľadajú slová. Fantastický výkon vo fantastickej kulise. Postrážili sme si úvod, a hoci sme inkasovali
Samého Moravčíka teší, že na neho v Saint-Étienne nezabudli: "Je tu krásny, fantastický štadión. Ja som tu hralstrašne dávno, závidím hráčom, že môžu hrať
, nebol nervózny, nenechal sa vyplašiť niektorými únikmi. Myslím si, že podal fantastický výkon." Ladislav Škantár, olympijský víťaz z Ria vo vodnom slalome
v tomto zápase. Rozhodujúca bola aj výborná hra po čiare. Je to fantastický úspech slovenského tenisu a nášho športu celkovo. Veľmi sa z toho teším. Dominika
tenisovej dvojhre mužov bronzovú medailu. "Som veľmi šťastný. Počínal som si fantastický a plačem od radosti. Nemám slov na popísanie významu tohto úspechu
a viacero tímov si utvorilo vynikajúcu pozíciu pred odvetnými meraniami síl. Fantasticky sú na tom futbalisti MŠK Žilina, ktorí vyhrali na pôde gruzínskeho
, nie som z toho šťastný, ale sťažovať sa nebudem. Výsledok nie je úplne fantastický, ale je lepší ako 0:0. Galatasary je skúsené mužstvo, budeme to mať s ním
Žampa, otec a tréner bratov Adama a Andreasa Žampovcov: "Je to neuveriteľné. Fantastický výsledok a môžem povedať, že pre slovenské lyžovanie je to obrovský
Robbena, striedajúci Thomas Müller ale z bieleho bodu neskóroval. "Robben je fantastický hráč a veľmi dobrý herec," neodpustil si po zápase kritku na adresu
budú Okolo Flámska (6. 4.) a Paríž-Roubaix (13. 4.). Video: Fantastický finiš Petra Sagana " Chcem sa poďakovať svojím tímovým
43. titulov vo dvojhre, z toho 18 z podujatí Masters. "V Miami som odohral fantastický turnaj. Od úvodnej loptičky až do konca som držal taktovku finálového
od zisku titulu. Siedmeho v histórii slovenskej najvyššej súťaže. "Chlapci odohrali fantastický zápas. Nitru prevýšili nielen na strely (43:25 - pozn. red
, sú šiesty hráč a človek si uvedomí, že musíme zabrať, pretože ľudiafantastickí. Ideme si oddýchnuť, trošku sa poradujeme, no príde nový deň a šiesty zápas
je dôvod sa domnievať, že s Neymarom by to bolo rozdielne. Nemecký tím bol fantastický, dostali sme sedem gólov, ak by hral Neymar, pravdepodobne by to dopadlo
navyše v záklone. Škoda, ale vyhrali sme a to je hlavné. Všetci sme podali fantastický výkon, ale ideme ďalej a už o mesiac nás čaká ťažký dvojzápas. Tešíme sa
ako ten so Španielmi. Ak ho však zvládneme, budeme mať viac ako fantasticky našliapnuté na EURO 2016 do Francúzska," myslí si 29-ročný útočník Unionu Berlín
sa mi aj Lazar a Domi. Z fínskeho tímu sa mi veľmi páčil obranca Honka, fantastický hokejista je aj Švéd Nylander, ale v zápase o bronz sa v Toronte, kde asi
na štvrtom mieste a medaila jej unikla iba o pár stotín. "Veronika išla fantasticky a je naozaj veľká škoda, že ani najlepší čas v druhom kole jej
to naše tušenie potvrdilo," komentoval Dravecký veľkú šancu Vervy v predĺžení. Fantastický zákrok pri tejto situácii vytiahol Peter Hamerlík, ktorý zaľahol puk
"Bol jedným z najlepších hráčov základnej časti a dnes ukázal prečo. Podal fantastický výkon a potiahol mužstvo." S koučom MBK súhlasil aj Marek Kozlík: "Luka
Jankovič, asistent trénera SR: "Zápas sa lámal v druhom polčase, prvý sme odohrali fantasticky. Chytili sme úsek, kde sme dostali veľa ľahkých bodov spod koša
. V treťom sete som chytil trochu krízu, no Zely ma skvele zastúpil a zahral fantastický svetový tenis. Ukázalo sa, že je to šport a každý zápas sa vždy začína
v prvom polčase kontrolovali hru, ale nám sa podarilo ujať sa vedenia a fantasticky nám vyšiel vstup do druhého polčasu. Som rád, že pomáham reprezentácii gólmi
Václav Nedorost , autor prvého gólu Slovana: "Štart do zápasu sme mali fantastický, hneď z prvého striedania sme dali gól, krátko na to v oslabení druhý
sme prehrávali 0:2 a vôbec to nevyzeralo ružovo. Nakoniec to bol pre nás fantastický zápas, ktorý sme vyhrali 4:2, a to aj vďaka skvelej kulise," povedal pre
, že po toľkých odvrátených mečbaloch som získal v Rotterdame titul. Je to fantastický pocit. Ďakujem všetkým za podporu. Dnes bol plný dom a diváci vytvorili
veľkolepej projekcie so živým hudobným doprovodom sľubuje skutočne fantastický zážitok. Foto: www.xl.sk   Autorom hudby k filmovému
a aj on určite rozmýšľa nad tým, ako sa jeho domáci miláčik má a čo asi robí. Fantastický vynález vám umožní ho nielen sledovať, ale aj hrať sa s ním na diaľku
Samozrejme, každý by chcel chytať a musí to byť fantastický pocit chytať v zápasoch na šampionáte. Ale je pre mňa fantastický pocit byť vôbec tu. Pre mňa je to
spoluprácu s novou posilou AS, holandským útočníkom Rangelom Jangom. "Rangelo je fantastický hráč. Sadli sme si po ľudskej i hernej stránke. Možno ešte nejaké
ťažký, strašne sme sa natrápili v príprave. No Maťo to dnes odrobil fantasticky a vedel som, že v závere ho nikto z týchto borcov nemôže zdolať, keďže
zabezpečili historický postup do ďalšej fázy Európskeho pohára FIBA. "Je to fantastický pocit. Našou prácou sme doma rozhodli o našom postupe do ďalšieho
Istominovi pogratuloval a uznal, že si postup zaslúžil: " Súper odohral fantastický duel, zaslúžil si postúpiť, pretože bol lepší v dôležitých okamihoch. Hral
League. Zverencom talianskeho trénera sa v prebiehajúcej sezóne nedarí nadviazať na fantastický minulý ročník. V tabuľke anglickej ligy figurujú až na 17
Kanada Slovenskí hokejoví reprezentanti do 18 rokov predviedli opäť fantastický výkon, keď vo svojom druhom zápase základnej skupiny na
výsledok, ktorý by nám dal hocijakú šancu do odvety. Už to by bol fantastický úspech. Pokiaľ viem, v Bratislave bude asi vypredané a môže to byť veľká oslava
polstranový text a dokážeš z neho vytiahnuť to podstatné, aby si vytvoril/a fantastický titulok . Témy však nebudeš len vyhľadávať, ale aj schvaľovať svojim
dvojhre ho ešte viac nakoplo a proti Kamilovi Majchrzakovi podal v nedeľu fantastický výkon. Potvrdilo sa, čo som hovoril pred začiatkom stretnutia, že cesta
iba s detskými nádormi mozgu, prípadne infekciami centrálneho nervového systému. Fantastický úspech zaujal aj vo svete Prípad, ktorého bol svedkom, bol
hralo aj počasie. Začiatok maratónu bol nesmierne rýchly a ženy vtedy atakovali aj fantastický čas 2:25:00. Podarilo sa im to však udržať, k čomu im gratulujem
23. víťazstvo v SP. "Triumfovať na úvodnom podujatí Turné v Oberstdorfe je fantastický pocit. Predviedol som dva naozaj dobré skoky. Dokázal som sa vyrovnať
výkon a dávam pred nimi klobúk dolu. Je to naozaj paráda. Mazák podal fantastický výkon a je právom hrdinom tohto zápasu. Prvá tretina bola nemastná - neslaná
štart hostí mohol podčiarknuť Skalický, no Hackett proti jeho strele predviedol fantastický zákrok. Platilo nedáš-dostaneš, pretože už o pár sekúnd neskôr sa po
dal na 2:1. To naštartovalo náš obrat. Od tej druhej tretiny sme už hrali fantastický hokej a verili sme si." Na góly Růžičku a Jágra ešte nadviazali Ručinský