lepšie

tabuľky a získali sme body, ktoré sme proti Košiciam stratili. Môj výkon bol už lepší, s tajmingom, citom pre hru a mal som aj viac šancí. Nie je to samozrejme
absolvovať debut v Svetovej lige. Musíme pracovať na tom, aby sme boli stále lepší a lepší. Niektoré lopty nám nemali padnúť na zem, nepripisoval by som to len
osamostatnením sa už roky vedú debaty o tom, v čomSlováci od Čechov lepší a naopak. Rozhodli sme sa preto vytvoriť možno trochu netradičný rebríček 20 vecí
Viac ako dve pätiny z nich čakajú, že ich život bude v osobnej oblasti lepší ako vlani. Zvyšujú sa aj očakávania v oblasti pracovného života a úspechov, ale aj
a cez noc sa v ňom dokážu lepšie zafixovať spomienky a veci, ktoré ste sa nevyspatým vysokoškolákom.často pre lepšie výsledky obetujú spánok, no v
však mužom neprajú a tým, ktorí by sa bili do hrude, že sú od žien lepší, by možno po týchto faktoch zamrzol úsmev na tvári. Prieskum z New Yorku sa pozrel
letela iba tesne vedľa ľavej žrde. II. polčas ViOn začal druhé dejstvo lepšie, v 53. min sa presadil na malom vápne Hodek, jeho zakončenie z otočky však
príjemný pocit, vrátila som sa na popredné priečky a na vode sa cítim lepšie a lepšie. Dobrú jazdu z Čunova mi už nikto nevezme, to je pre mňa najdôležitejšie
nič spraviť. Škoda toho. Dúfam, že rok 2014 bude v obidvoch smeroch lepší, že sa nám bude lepšie dariť. Aj v klube, aj v reprezentácii. To si osobne tiež želám
Cenu Dávida za dlhoročný prínos v boji za lepšie postavenie lekárov a za lepšie zdravotníctvo udelili in memoriam doktorovi Mikulášovi Buzgovi, dlhoročnému
nedostal za 91 minút ani jeden gól. "Dnes to bolo z našej strany oveľa lepšie ako v sobotu proti Nemcom. Včera som dostal šancu za stavu 0:4 a už som nemal
potrieb sa dá dohodnúť aj prostredníctvom mailovej adresy - [email protected] Lepší svet je nezisková organizácia, ktorá sa už viac ako 12 rokov stará
reči, zatiaľ čo ľavé ucho je citlivejšie na hudbu a tón hlasu. Takže, keď chcete lepšie počuť, čo vám niekto hovorí, otočte sa k nemu pravým uchom a ak chcete
, že auto je tu pre nás a nie my pre auto. Pre používateľa je lepšie auto naštartovať, a tak začať škrabať sneh alebo ľad, a pri tom rozmrazovať okná a vyhriať
aj posledná nádej na účasť v Lige majstrov 2017/18. V domácej súťažineskončí lepšie ako na štvrtom mieste, čo stačí len na miestenku v EL. "Hráči odohrali
. Aj diváci si prišli na svoje vo výbornej atmosfére, vtedy sa hrá oveľa lepšie. Trochu mrzí, že sme nezískali extra bod. Pri samostatných nájazdoch som presne
slovenské osobnosti, ktoré chcú spoločne s nami zmeniť piatok 13-teho na lepší deň, ako napríklad Lujza Schrameková, Juraj Kemka, Robo Jakab, Lukáš Latinák
názor zastáva 32,1 percenta respondentov, 13 percent ľudí sa domnieva, že sa teraz žije výrazne lepšie ako pred rokom 1989, podľa 19,1 percenta je to o niečo
dopredu vzdať. Chcel som si skúsiť bežeckú stránku, či mi to pôjde lepšie. V niečom to bolo lepšie, ale zázraky sa za dva dni nedajú urobiť. Bežecky stále nie
s trpkosťou v hlase. "Ale motiváciu mám stále a verím, že v ďalšej sezóne to bude lepšie a polepšia sa aj financie. Dúfam, že keď sa o štyri roky predstavím na
hádzal o meter, dva viac. "Forma je stabilná, no ja verím, že to bude ešte lepšie. Ak mi vyjde v super kruhu vo Švédsku hod, bude to fajn. Je to len otázka
dali pozor. Myslím, že sa dá povedať, že náš výkon bol oproti iným zápasom lepší. Ak by sme takto hrali aj v predchádzajúcich dueloch, boli by sme niekde inde
koncentrovane. Už v prvej tretine sme mohli premeniť šance a výsledok by bol lepší. V druhej časti súper pridal na dôraze a podarilo sa mu vyrovnať. Vnútornou
. minúte unikol Stupka, vrátil puk Holovičovi, ktorý ho ešte lepšie predložil Pašekovi a bolo 3:1. Zvolenčania vstúpili do druhej tretiny presilovkou, ktorú
, napokon sme dali ešte o jeden viac. Myslím, že sme boli celý zápas lepší, aj s desiatimi hráčmi. Výsledok nie je až taký zlý." Aldo Baez, stredopoliar
a tvrdú obranu zverencov trénera Jána Kozáka presadiť. "Niet ospravedlnenie, musím hrať lepšie. Ešte som nič neukázal a myslím si, že je v mojich silách veľa
, že spoznám i Slovensko a Slovákov, príbehy tejto krajiny a jej ľudí, môžem si lepšie urobiť obraz, ako to môže obohatiť našu vzájomnú spoluprácu. Takže, nejde
hry, ale takticky dobre hrajúci domáci udržali nerozhodný stav. V predĺžení boli lepší hostia, ale gólnepadol. V nájazdoch sa presadil najlepší hráč na
, kde sa individuálne údaje "skryjú" do agregovaných tabuliek. O zmysle hesla "Lepšie dáta, lepší život" je presvedčený aj pán Aleš z Bratislavy, ktorý sa na
nám a dokázali sme sa aj gólovo presadiť. Súper však zvýšil aktivitu a napokon lepšie zvládol tento zápas. My však nevešiame hlavy. Poučíme sa z vlastných chýb
sme udržali výsledok." Krisztián Németh, tréner DAC Dunajská Streda: "Zápas sme začali lepšie, čo sa týka do hĺbky ako aj do šírky oproti minulým zápasom
gól po hrubej individuálnej chybe nášho hráča. V druhej boli domáci jednoznačne lepší, ale v tretej sme opäť zrovnali krok s Bystričanmi, no trápi nás koncovka
vo svojej moci. O minútu Maione dostal puk na ľavú stranu. Snažil sa nájsť lepšie postaveného Surového, ktorý však jeho úmysel nepochopil. V 55. min sa hosťom
dobre. Súper nám v nej odskočil na dva góly, bol jasne lepší. Aj keď sme bojovali, súper bol lepší. Cez prestávku sme si v kabíne povedali, že sa musíme vrátiť
na 2:0 a súper dal šťastný gól. Myslím si, že celý zápas sme boli jednoznačne lepší a strážili sme si to. Tretiu sezónu za sebou hráme so súperom, s ktorým sme
na 1,7 % a rast 28-člennej Únie by mal byť mierne vyšší na úrovni 1,9 %. Ešte lepšie vyhliadkySlovensko na rok 2018, keď predpovedaný rast HDP na úrovni
môžete dať sami odpoveď na otázku, či boli za čias socializmu mäsové výrobky lepšie. Autor článku si takýto jednoznačný záver urobiť netrúfa i keď, ako sa zdá
finále som ukázal veľa dobrých vecí. Keby som sa zbavil malých chýb, mohlo to byť lepšie. Ten ťuk som cítil na liste, aj som ho počul. V cieli som už vedel, že
ľade pohybujeme. Vieme, kde spoluhráč bude a čo si myslí. Je to stále lepšie a lepšie," povedal pre zámorské médiá Couturier, ktorý má po 16 dueloch na konte
, že všetko pôjde veľmi ľahko. Ale bolo to naopak a súper bol lepší. Druhú tretinu sme zvládli lepšie, aj keď jej začiatok bol v réžii Nových Zámkov. Od nejakej
, nepochybne to bude o vysokom tempe a aj o snahe, kto do série vstúpi lepšie. Trenčín sme si odsledovali v zápasoch so Zvolenom, boli veľmi vyrovnané, možno
Tomáša Jurča. "Jurčo bol hotový, lebo nehral tri týždne zápas, ale bude to lepšie. Celkovo je zohratosť stále lepšia, aj keď stále chodia noví hráči. Ale treba
negatívneho vývoja a podporenie rastových vyhliadok,“ uvádza MMF. Lepšie fungujúci trh práce a lepšie podnikateľské prostredie na Slovensku podľa MMF zvýši
vrátane zostatku z minulých rokov, bol vo výške 587,70 mil. eur, čo je lepší výsledok hospodárenia o 154,03 mil. eur oproti rozpisu na dané obdobie," informuje
nich za posledných dvadsaťtri rokov. Ak sa to nezlepší, ťažko očakávať lepšie výkony. Chýba nám materiálna základňa, metodika, nedržíme krok so svetom,“ obzrel
medailista v kajaku jednotlivcov vo vodnom slalome Daniele Molmenti. "Naši súperi boli lepší ako my a musíme im iba zablahoželať a pripraviť sa na naše
že sa nám podarilo doma vyhrať. Myslím si, že sme boli po celý zápas lepší. Prešovu sme umožnili dve - tri nepríjemné kontry. Chalani dali do toho všetko, boli
skončiť odlišne. Na okruhu je to vyrovnané a rozhoduje to, kto je momentálne lepší a má aj viac šťastia," upozornil Mečíř po štvorhre, aj v tomto prípade sa
využili a vyrovnali výsledok. V tretej tretine sme ustáli vylúčenia súpera, boli sme lepší, ale škoda gólu po zbytočnej chybe za našou bránkou. Voľný hráč nám
predpokladov i postavenia v rebríčku je na tom z toho druhého zápasu lepšie Lukáš. Po piatku budeme spokojní s výsledkom 1:1." V rebríčku singlistov je