mali

však najmä ľudí starších ako 40 rokov. Pri japonskej encefalitíde by sme mali očkovanie zvážiť vtedy, keď cestujeme do krajiny, kde sa táto choroba epidemicky
s jediným cieľom - získať tri body, čo sa nám podarilo. Za stavu 1:0 sme mali ďalšie príležitosti na zvýšenie nášho náskoku. Domáci však vyrovnali. Potom aj za
Majdan a keďže Lundström nevedel kde má puk, upratal ho do bránky. Domáci mali aj ďalšie príležitosti, ale Petráš, Halama, či Martin Ďaloga ich nevyužili. Záver
Myslím, že od polovice zápasu sa hra vyrovnala. Aj keď sme potom ešte mali nejaké príležitosti, myslím, že súper bol ďaleko hladnejší po víťazstve ako sme boli
Antonín Stavjaňa, tréner Nitry: "Podľa môjho názoru to bol dobrý, vyrovnaný zápas. Mali sme blízko ku gólom, ale naši nemali dobrý dôraz, taký aký potrebujeme
na medailu, a my by sme skončili tesne za stupňom víťazom, aj tak by sme mali zaistené právo štartu na olympiáde v Brazílii. Takžeprvá šestka je opäť našim
súbojov už v strednom pásme. Sme spokojní, že sme konečne využili presilové hry. Mali sme v nich aj ďalšie šance a tlak, no máme ešte rezervy v presilovke. Som
vonku bodovať za tri body, čo sa nám podarilo. Zápas sme mali pod kontrolou, aj keď sme tam mali momenty, keď sa nám to úplne nedarilo a súperovi sme dali šancu
my a vyhral zápas. Prvú tretinu sme boli radi, že sme ju ustáli, no mali sme tam aj my nejaké šance. Súper bol však v prvej tretine jednoznačne aktívnejší, mal
ísť do kapely. On chodil na klavír tak ako ja, ale k inej učiteľke, ale mali sme spolu hudobnú teóriu. On potom zohnal Ďura Farkaša a ten zase Zdena Baláža. To
no opäť sme sa nevyvarovali chýb. V závere sme sa snažili vyrovnať, ale šance sme mali nielen my, ale aj Košičania, ktorí trafili dve žŕdky. Myslím si, že ich
doma. Hrali sme skvele, dali sme gól a potom si to už držali, navyše sme mali aj ďalšie šance, takže môžeme byť spokojní. Jar nám vyšla dobre. Čo sa týka môjho
to nebol oku lahodiaci hokej, ale museli sme hrať na to, na čo sme mali mužstvo - teda čakať na chybu súpera. Piešťany sme nepustili do veľkých šancí, my sme
nám hral. Zápas bol vyrovnaný, šance na oboch stranách. Podržal nás Miro Lipovský. Mali sme tam dosť príležitostí, ale mohli sme aj inkasovať. Zvolen bol silný
sme si streliť prvý gól. Podarilo sa nám vyrovnať na 1:1, ale potom mali domáci dve presilovky, v ktorých strelili dva góly. Nehrali sme dobre. V druhej tretine
gól prvý útok alebo Arne Kroták, mladší sa len vezú. Práve oni by mali v zápasoch hrať na vyššej úrovni, než ako ukázali dnes. Absolutórium si zaslúži brankár
v tretej tretine vsadili hlavne na pozornú obranu. Pri žŕdke Whita v 44. min mali v oslabení aj kus šťastia, ubránili sa aj dvom presilovkám súpera, v 52. i 55
Martina: "Takýto zápas sa mi ťažko hodnotí. Takmer celý duel sme boli lepší, mali sme množstvo vyložených šancí, ale tak ako v celej sezóne, ani dnes sme ich
v tomto zápase, a potom sme sa dostali do hry. Jedinú slabšiu fázu zápasu sme mali po polčase, možno 15 minút, ale, paradoxne, dali sme tretí gól na konci tohto
setu a potom sme do štvrtého vstúpili veľmi zle, čo by sa nemalo stávať. Mali sme limitované možnosti na striedania, čo nám sťažovalo situáciu. Mrzí ma, že sme
boli. Dôsledok toho je, že my teraz nevieme povedať, akétrendy. Keby sme maliúroveň poznania pred desiatimi rokmi, možno dnes by sme zistili, že na tých
pred Vianocami však boli bohaté aj na ľudové zvyky.- Od Kataríny začal takzvaný malý pôst, keď sa nesmeli robiť hlučné tanečné zábavy, ale aj stridžie dni
to vyzeralo zle po prvom výsledku s Kanadou. Pozeral som zápas s Fínskom, mali sme aj hokejové šťastie, podržali nás žŕdky. Chalani chytili eufóriu, začali hrať
sme postrácali plno pukov v strednom pásme, kde sme to hrali niekedykomplikovane. Mali by sme sa viac tlačiť do bránky, byť silní na puku a čistiť priestor
aj góly. Boli sme horší tím, domáci hrali perfektne, agresívne, my sme s tým mali veľké problémy. Ľudia videli aj góly, aj šarvátky, ku koncu sa nevyhol trestu
že sme v prvom polčase nevyužili aspoň jednu z tých sľubných príležitostí, ktoré sme mali. Dostali by sme sa do väčšieho kľudu. V druhom polčase sme sa snažili
zápasu sme vstúpili aktívne a v prvom polčase sme dominovali. Myslím si, že sme mali vyhrávať aspoň 2:0. Druhý polčas sa hralo hore-dole, bol to bláznivý futbal
tri body. To sa nám podarilo, za čo som veľmi rád. Zápas sme mali pod kontrolou, boli sme lepší a zaslúžene sme vyhrali. Škoda vylúčenia v tretej tretine, keď
vyšiel, ale zbytočnými chybami sme domácich dostali do vedenia. Hralo sa nám ťažšie, mali sme veľa vylúčení, stálo nás to množstvo síl. Už dva zápasy po sebe
tlak, ale napriek tomu sme sa dostávali do brejkov, z ktorých vyplynuli naše góly. Mali sme šance aj na ďalšie presné zásahy, ale robili sme naivné chyby, ktoré
sa, hrali sme ale do plných. Celý zápas sme hrali na jednu bránu. Mali sme viacero streleckých možností, ale zlyhali sme v koncovke. Gól sme nedali, preto sa
nemali čo stratiť a som rád, že sme ju odohrali tak, ako by sme mali hrať v play-off. Bol tam entuziazmus, nasadenie. Poďakovanie patrí aj divákom, ktorý nás
Počas extrémnych horúčav, ktoré na Slovensku zažívame v týchto dňoch, by sme sa mali vyhýbať dlhšiemu pobytu na slnku, veľa piť a myslieť na starých ľudí a deti
úlohu. Šmona mala viacero šancí, ale keď sa pozrieme na celý zápas, tak šance sme mali aj my a zaslúžili sme si vyhrať. Toto ešte nie je všetko, ešte treba ísť
tím, tak sa im to oplatí. Predvedený výkon bol z našej strany jeden malý krôčik, ktorý môže posunúť celé mužstvo dopredu. Samozrejme, robili sme aj chyby a pri
. Siahli na dno síl, pokiaľ vládali, boli sme aktívnejší. Za stavu 3:1 sme mali šance na to, aby sme išli do výraznejšieho vedenia. V závere nám dochádzali sily
v tej dobe som mal kamaráta, ktorý tiež hral na husliach a neskôr prešiel na basu. Mali kapelu a on ma v Brne zobral na koncert ETC, kde som prvýkrát videl hrať
zastavila pravá žrď. V ďalšom priebehu sa hralo bez výraznejších šancí. Košice mali výhodu presilovej hry o dvoch hráčov v trvaní 80 sekúnd, Žilinčania sa však
remízu.Foto: SITA/APAni po zmene strán sa obraz hry nezmenil. Loptu mali vo svojom držaní častejšie Slováci a domáci prenikali cez stredovú čiaru len sporadicky
-play, ale nechali sme sa zbytočne vylúčiť. Je to škoda, lebo v Nitre sme mali na viac. Bol to náš najlepší výkon proti Nitre. Pre našich mladých chlapcov to
nezamestnaní dostať riadnu pracovnú zmluvu na maximálne 2 roky, a potom by sa mali pokúsiť zamestnať na otvorenom pracovnom trhu. Financovanie by bolo možné buď
, ale v závere tretiny sme nechali súpera vyrovnať. Nástup do druhej tretiny sme mali zlý, dostali sme dva rýchle góly. Snažili sme sa so zápasom niečo urobiť
oslabení, ale po úniku Pupáka hostia strelili svoj štvrtý gól. V 43. min mali domáci výhodu presilovej hry po vylúčení Rzavského, ale ich početná výhoda rýchlo
;v hre', no druhú tretinu zbabrali na celej čiare a pred treťou časťou zápasu mali čo doháňať. Hneď po prestávke, po 17 sekundách sa Kuľha pohotovou strelou
zemi a ja som to zvládol. Po prvom góle sme sa upokojili a zápas sme mali neustále pod kotrolou. Súpera sme nepustili do presiloviek, v ktorýchsilní. Faul
divákov. Hlasy po zápase Milan Staš, tréner Trenčína: "Do zápasu sme mali perfektný vstup, ale ani to nám nezaručovalo víťazstvo. Aj ďalej sme
čase. Nakoniec sme nielen vyrovnali, ale mali aj dostatok šancí na víťazstvo. V tretej Popradu: "Škoda dnešného zápasu, mali sme ho dobre rozohraný. Prehrali
v posledných dňoch, to bol pre nás ťažký zápas. Napriek tomu, že sme mali len jeden tréning, sme začali dobre. Chlapci príkladne bojovali a išli sme do vedenia
korčuľovať. Prvý a druhý útok nám nehrá to, čo by sme čakali. Mali by v týchto zápasoch zabrať a podržať mužstvo." Vladimír Turan asistent trénera Popradu
nemôže byť takto vysoký, ako bol a to nás zabrzdilo. Napriek tomu sme mali v druhej tretine dvakrát situáciu 2 proti 1 bez streľby, kde streľba musí byť. Hrali