mohli

znela aktuálna téma tejto celosvetovej súťaže. V rámci už jej 43. ročníka mohli žiaci písať svojmu kamarátovi či inému človeku o kráse a hlbokom význame hudby
Kabáč, no podarilo sa to iba efektnou koncovkou reprezentantovi Bubelovi. Nové Zámky mohli korigovať po sóle Novotného, ale Lassila bol proti. Svoj tím podržal
na zakončenie, prihral Mikulovi a ten strelou pod hornú žŕdku vyrovnal. Hostia mohli ísť do vedenia opäť, ale nevyužili viac ako minútovú presilovú hru o dvoch
aj zlikvidovať. "U nás je to najmä o súťažiach. Pravda je taká, že hasiť by sme mohli len tam, kde máme zdroj vody, tam by sme vedeli použiť naše čerpadlo. Je
Považskej Bystrice, Púchova a okolitých obcí mohli počas celej soboty 13. júna Považskej Bystrice, Púchova a okolitých obcí mohli počas celej soboty 13. júna
si upliesť lano na našom tradičnom historickom pletacom stroji z 19. storočia, mohli si vyskúšať mlátenie cepmi, mlátenie na mláťačkách, vyskúšať si mletie zrna
úspešne zakončiť, ale zohrala tam úlohu otázka kvality. Boli momenty, ktoré sme mohli využiť, zvrátiť výsledok, žiaľ nevyšlo to. Vedeli sme, že Myjava je dobre
nemali. Boli sme školáci, rodičia na tom neboli až tak dobre, aby nám mohli tak drahé nástroje kupovať. Tak sme chodili zarábať na brigády, každý ako mohol. Ja
všetko, päť minút pred koncom sa strelou z ľavého kruhu presadil Salija. Domáci mohli pridať aj ďalší gól, no Lantoši ani Hain sa už nepresadili. HC
informoval, že obce na oboch brehoch pri Vodnom diele Gabčíkovo by sa mohli dočkať novej cesty. Štúdia uskutočniteľnosti ukázala, že dva z priepustov popod vodu
): "Dnes sme odohrali dobrý zápas. V prvej tretine sme mali dosť šancí a mohli streliť viac ako jeden gól. V druhej časti sme poľavili smerom dopredu, paradoxne
V 12. min už ale Konrád kapituloval, keď ho Podkonický obstrelil. Trenčania mohli rýchlo vyrovnať. Závar pred bránou Zvolena však napokon obrana odvrátila. Dve
po strechu sa v kaštieli odohrávali strašidelné príbehy a legendy. Návštevníci sa mohli stretnúť s vodníkmi a vodným svetom, vidieť Veľkú Moravu, jej tajomstvá
sa pozoruje počasie, či monitorovaciu stanicu kvality ovzdušia. Dozvedieť sa tiež mohli, ako sa meria voda v riekach či na prameňoch alebo si pod mikroskopom
to minister zdravotníctva Tomáš Drucker (nominant Smeru-SD). "Napríklad by mohli robiť odbery či podávať niektoré lieky," povedal Drucker novinárom. Teraz to
hráčov zabojovali a myslím, že sme si ten bod zaslúžili. Predĺženenie je vabank. Mohli sme dať gól my, dal ho však súper a bod navyše si zaslúžil." Robert
telefóne. Okrem toho ich tvorcovia vypočítali, že s využitím týchto žalúzií by ľudia mohli znížiť poplatky za elektrinu až o 70 % . Ak by boli napríklad na
pravdu, no prídeme na to až v dospelosti. No nie vždy to tak je... Mohli mladí do sobášnej politiky nejako zasahovať a ovplyvniť si osud, ak ich srdce lákalo
ale aj bretónska komunita. Témou festivalu bola komunikácia. Návštevníci si mohli odniesť na kartičke napísané svoje meno vo viacerých jazykoch zúčastnených
postaviť nové školy. Alebo peniaze použité na výstavbu štadióna Mane Garrinchu mohli radšej investovať do výstavby 150.000 domov pre sociálne slabšie rodiny
problém je, že aby tam ľudia mohli fungovať, potrebujú vodu, ktorá sa dá vec, ale zabezpečiť, aby tam ľudia mohli dlhodobo žiť, to je zatiaľ technicky veľmi
oboch stranách. Podržal nás Miro Lipovský. Mali sme tam dosť príležitostí, ale mohli sme aj inkasovať. Zvolen bol silný, ťažko sme ho pokrývali pri našej bránke
v snahe vyrovnať mali viac z hry. Boli to však domáci, ktorí zásluhou Kloudu mohli zvýšiť svoj náskok, ale ten v 48. min nepremenil samostatný nájazd na Šimka
si udržiavali svoj náskok, domáci akoby sa ani nesnažili o skorigovanie stavu. Ďalšie góly mohli pridať hostia Tomanom, ktorý sa v 45. a 47. min ocitol sám pred
roku vyplatiť. Presvedčení sú o tom viacerí odborníci, podľa ktorých by mohli byť práve akcie najvýnosnejšie. "Z rôznych tried finančných aktív na rok
verí, že v budúcnosti by sa mohol hrad opraviť do takej miery, aby mohli poskytnúť návštevníkom aj ďalšie služby. Snáď by tu niekedy mohol pôsobiť správca hradu
jeho nedávne narodeniny, a potom si odbyl na ľade 40 sekúnd. Domáci sa mu mohli za jeho kariéru odvďačiť gólovým prídelom, no trápili sa strelecky a aj z tých
opäť viedli, keď krásna prihrávka Obdržálka našla Slobodovu hokejku – 2:1. V 29. minúte mohli domáci svoje vedenie zvýšiť, ale Jarošovej strele chýbali azda len
hrali prím, súpera držali na dištanc. V druhom polčase sme mali dve obrovské šance, mohli sme vyhrať, no berieme aj bod. Vzhľadom na priebeh sme však trochu aj
závere ani na jeden gól, Košarišťana neprekonali už 120 minút a domácim mohli oslavné mexické vlny len závidieť. HC'05 B. Bystrica - Dukla Trenčín
aby sa deti alebo aj dospelí mohli vyvíjať v zdravom prostredí. A aby získali Marta Pauková. Podľa hovorkyne ŽSK mohli subjekty podávať žiadosti v dvoch
dávnych čias. Počas celého dňa sa návštevníci mohli zapojiť do mnohých hier a súťaží. Vyskúšať si mohli symboly predsedu PSK. V rámci kultúrneho programu sa
Ruku na srdce, ako často uvažujete nad tým, čo by ste mohli urobiť pre svoju polovičku a ako by ste mohli vylepšiť svoj vzťah ? Asi nie tak často, však? Tak sa
. Celú tretiu tretinu sme do Banskej Bystrice tlačili. Snažili sme, aby sme sa mohli pozrieť na seba v zrkadle, že sme do toho dali všetko. Bohužiaľ, taký je
mali mať občania rovnaký počet vystúpení ako samotní poslanci a taktiež by mohli navrhovať uznesenia. Tie by si ale museli osvojiť niektorí z poslancov. "Verím
presvedčený, že znižovanie nie je správna cesta. Dajú sa nájsť riešenia, aby mohli ľudia ísť skôr do dôchodku a aby mali slušný dôchodok," povedal na dnešnej
výkon bol z ich strany v poriadku. Musíme sa pobiť ešte o šťastie, aby sme mohli dávať góly. Rezultát tohto zápasu je pre nás bolestivý." ŽP Šport
tak, aby v máji 2012 mohli privítať prvých návštevníkov. Pre rekonštrukciu či iný pašovaný tovar. Návštevníci mohli získať okrem pamätnej pečiatky múzea aj
obranného pásma súpera, ale väčšiu šancu si nevypracovali. V 7. minúte sa do vedenia mohli dostať domáci hráči, po tom čo Uram pálil z ľavej strany tesne ponad
súdne konanie. V najväčšej pojednávacej miestnosti s kapacitou viac ako 70 ľudí mohli vidieť zariadenie slúžiace na telemost, ktoré sa využíva v trestnom konaní
a najmä Lundströmovi v bránke sa im to nepodarilo. Naopak, pridať siedmy gól mohli Nové Zámky, čo sa aj stalo. Dielo skazy dokonal siedmym zásahom do liptovskej
Peter Škantárovci si v roku 2017 želajú najmä veľa zdravia, aby sa mohli úspešne popasovať so záverečnou "zlatou" výzvou, ktorá im chýba vo vodnoslalomárskej
praxe. Takýmto opatrením by sa podľa Matoviča uspokojili potreby pracovníkov v obchode, ktorí by mohli stráviť s rodinami podstatnú časť nedele alebo by sa
dobrej pozícii medzi kruhmi sa ocitol Sandgren, no mieril len do Voldena. Vyrovnať mohli Šimun i Bezúch, ku gólu im však chýbalo aj trošku šťastia. V 49. minúte
, ktorí odmietli reprezentovať a chcú to komentovať. Naši chlapci odviedli to najlepšie, čo mohli a vedeli. Tí, ktorí tam boli, sa nemajú za čo hanbiť. Nech sa
Adriánovi k víťazstvu. U nás sa opakuještvrtý zápas to isté, máme príležitosti, mohli sme dať druhý gól, čo sa však nestalo. V druhom polčase dali hostia
Finančnú náhradu za výrub drevín by obce mohli použiť aj na iné účely ako doteraz na ich území. Po novom by ich mohli použiť napríklad na terénny prieskum či na
ponuky, lebo inak by stali neobmedzenými voľnými hráčmi. Nemuseli s ponukami súhlasiť, mohli sa na zmluvách dohodnúť postupom času, ale obe strany sa základnou
auto a k tomu aj strata času. Trnava by preto mala vytvoriť podmienky, aby mohli jej obyvatelia v meste zostať bývať. Nie je podľa primátora samoúčelné, keď sa
, teší ma, že sme dokázali dvakrát skórovať v prvom polčase, aj v druhom sme mohli pridať ďalšie. Aj súper mal výborné druhé dejstvo, stratili sme v ňom trocha