opäť

ešte stále musia s nami počítať! My s Ďurom sa bez boja nevzdáme! Opäť nám to v lodi ide. Opäť sa nám darí. Teraz sa ideme pobiť o veľmi dobré umiestnenie aj na
sa sústredila snaha domácich hlavne na rysujúci sa shutout pre Košarišťana, no opäť mu ho nedopriali a nekrytý Griger v 57. min znížil na konečný rozdiel dvoch
veľmi nervózna, lebo išlo o veľa. Je to neskutočný pocit po 11 rokoch opäť vyhrať v Paríži a získať 16. grandslamový titul. Ani to nedokážem opísať slovami, je
z pravej strany poslal Baláž puk pred Laca a pri ľavej žrdi sa presadil opäť Huňady. V 13. min dobiedzal pred gólmanom hostí voľný Martin Ďaloga, ale nedokázal
Jelič loptu naozaj trafil, ale gól bol pripísaný jemu. V 23. minúte to bol opäť Guba, kto robil vietor v košickej šestnástke, z pravej strany sa predral až ku
vo štvrtok 13. marca 2014. Foto: TASR/Dušan Hein Tím by mali ťahať opäť skúsení kapitán Jozef Stümpel, obranca Dušan Milo či útočník Roman Tománek
Tomáš Kopeckého na krídlo štvrtej formácie a keď ani to nešlo, tak sme to opäť zmenili. Bolo šťastným rozhodnutím zaradiť Libora Hudáčka do prvého útoku. Je to
dostal puk a na druhý pokus sa nemýlil. Po vyrovnajúcom góle sa dostala aktivita opäť na nitriansku stranu. V 54. minúte sa dostal do šance Macík, jeho šancu
pamätať ako deň, keď sa ľudia opäť stali vládcami tohto národa. Zabudnutí muži nikdy vás neopustím. Amerika opäť začne vyhrávať, vyhrávať ako nikdy
na druhé a vôbec som nebol nervózny. Musím sa poďakovať celému tímu, lebo opäť odviedol výbornú robotu. Mám dobré nohy, dobré nastavenie mysle a vychádza mi to
nepremenil Špirko a neskóroval ani Košičan Šoltés po krátkom úniku. Domáci, ktorí opäť hrali iba na tri formácie, už v záverečnej tretine nemali dostatok síl
O vyrovnanie sa postaral v 22. minúte Dominik Kubalík, no Slováci o štyri minúty opäť viedli. Pri ďalšej presilovke sa presadil Andrej Sekera. Desať sekúnd pred
ľad. V šatni sa podrobil vyšetreniam pre obavy z otrasu mozgu, no v závere sa opäť vrátil na striedačku. "Všetko si pamätám, videl som ten hit. Prišiel neskoro
. Oceňujem, že sme sa po inkasovaní opäť dostali do stretnutia. Škoda, mohli sme mať elegantne prekonal Kuciaka - 0:2. Skóre sa opäť menilo v 85. min, keď
to však ukolísalo a nehrali sme dobre.svoju hru sme potom začali opäť predvádzať až za stavu 3:3. Napokon sme vyhrali so šťastím." Daniel Babka (tréner
ako sme sa vrátili so zápasu. Vieme byť trpezliví a počkať si na víťazný gól. Opäť sa raz potvrdilo, že sme psychicky odolní a či sme hore alebo dolu, situácia
a ten z prvej poslal Dinamo opäť do vedenia - 2:3. Ďalšie minúty príliš prvej tretiny sa nám podarilo vyrovnať, ale opäť sme mali zlý vstup do druhej a
Hlasy po zápase: Roman Stantien, tréner Trenčína: "Prvú tretinu sme hrali opäť zle – nebol tam žiaden dôraz, nikto sa netlačil dopredu. Do hry
21. mája (OTS) - Po úspešnej premiére z minulého roka sa do Hlohovca opäť vráti Stredovek. Na druhom ročníku stredovekých dní v Hlohovci sa môžu návštevníci
nad útokom na Col de la Croix-de-Fer, no nevyšlo to. Plán B bol skúsiť to opäť na Alpe d'Huez a podarilo sa mi stiahnuť nejaký čas na Froomea, no nie dosť
až do víťazstva." Ivan Dornič, tréner Martina: "Som rád, že naši chlapci opäť s ťažkým favoritom podali výborný výkon, som na nich hrdý, čoraz viac si
na roh. V 84. minúte po chybe Saba skúsil kľučku na Kozáčika opäť Griffiths, ale opäť neuspel. Skóre sa už do konca nezmenilo a Slovensko si teda zapísalo prvé
vlastnej tretine Zuzin a Hovorka sa rútil sám na brankára Šimka, no opäť sieť netrafil. Divákov vzrušila v 32. min aj bitkárska vložka s najaktívnejšími Novákom
si však, že dno sa malo vyčistiť aj od nánosov bahna. Na brehoch sa opäť rozbujnela vegetácia. Lodenica je vydrancovaná a vie si predstaviť, že by to tu mohlo
Londýn ho potvrdil na pozícii kráľa. Londýnske finále najkratšieho šprintu bolo opäť šou jedného muža." Sport (ČR): "Bolt skrotil Beštiu. Úžasná šou Usaina
, ale neprekonal Dzubinu. Blízko ku gólu bol potom Fujerík, ale proti bol opäť Hylák. V polovici stretnutia to márne v presilovke skúšal Bartoš a po ňom aj
v New Yorku proti Rangers pri výhre "medveďov" 2:1 bodovo nepresadil, ale rešpekt vzbudil opäť jeho čas na ľade - 31:27 minút. Za ten čas sa prezentoval jednou
horná žŕdka Čechovej bránky. V 51. min pomohla Čechovi po Holovičovej strele opäť žŕdka. V 56. min sa oplatilo Ručkayovi sledovať puk a zblízka otvoril skóre
Handlovský, v 35. Chovan a v 39. min spálil tutovku White, keď brankár Tomek opäť rázne zakročil. V tretej tretine mohol spasiť hostí rýchly kontaktný gól a aj
druhou sirénou sa presadil aj Fajčák - 2:4. V úvode tretej tretiny mali hostia opäť miernu prevahu, Kadura sa však nedokázal presadiť pred dobre chytajúcim
hegemóniu Mateja Tabaka a opäť si privlastniť putovný pohár nikto 'nevyfúkne'. Teraz na štarte opäť pôsobil odhodlane, ešte netušiac, že napíše rovnaký
, že mám na to, aby som pokračoval. Často ma povzbudzoval, aby som do toho opäť išiel naplno s Erikom práve v novej lodi. Pripomínal mi, že to je pre nás oboch
pred sezónou som si povedal, že možno pôjdem celý program Svetového pohára. Že to opäť vyskúšam, čo to vlastne so mnou urobí (krátka odmlka). Tiež som sa chcel
aj teraz. Kafkovu strelu ešte Čech chytil, ale v 19. minúte sa presadil opäť Kytnár a hostia znovu viedli. V úvode druhej tretiny mali domáci výhodu dvoch
individuálnej akcii Themár a keď MHC nevyužil ani druhú presilovku, tešili sa opäť hostia. H. Ručkay sa po návrate z trestnej lavice zapojil do útočnej akcie
Mám správy, že o niekoľko dní bude v poriadku, že bude opäť hrať. Aj na zranení Andreja Sekeru ste opäť ukázali, že vám stále ležia na srdci osudy nie iba
cieľom: získať tri body. Zápas sme si dobre rozohrali, viedli sme 3:0, no opäť sa nám stalo, že sme doplatili na nepozornosť. V krátkom slede sme dostali dva
chuť a zaujímavé to bolo aj pre divákov. Časom si tie formácie zrejme sadnú opäť späť, ale na to nabudenie to bolo treba." Leo Gudas, tréner Piešťan
bez šancí. Martin mal síce viac z hry a dvakrát výhodu o jedného hráča, ale opäť to bolo biedne. Šimka poriadne ohrozili len Dírer a Varga, no brankár hostí bol
vo štvrtok od 17.00 h zohrajú tretí a štvrtý štvrťfinálový duel. V Nitre začali opäť oba tímy opatrne, Martin navyše so zostavou, v ktorej neostal kameň na
naplno, no minútová strata na lídra Molinu bola príliš veľká a tak finišoval opäť na druhom mieste s 30-sekundovým mankom na víťaza,piatykrát na tohtoročnej
si však s Lušňákovým zakončením poradil. V 17. minúte však inkasoval opäť, keď sa presadil opäť tretí útok Slovana. Švarný vystrelil od modrej a Jeglič šikovným
vedci   Bohužiaľ, je takmer isté, že jeho prúd po čase opäť vyschne. Martin Davies , generálny riaditeľ organizácie National Trust Malham Tarn Estate
sa natlačil po ľavej strane a namieril pod brvno Valenta. Hneď vzápätí mohol opäť poslať Nitranov do vedenia Kutálek, ale jeho bekhendový blafák zachytil Habal
MsHK Žilina 5:0 a ujali sa vedenia v sérii hranej na štyri víťazstvá. Druhý zápas, opäť na ľade úradujúceho majstra z Nitry, je na programe v utorok od 18.00
strane, nabil Gálovi-Andrezlymu a ten utešene trafil šibenicu. V 57. minúte sa opäť skóre menilo, po pravom kraji prenikol Gong a Mance pred bránou Liptákov sa
trafil do horného rohu Corbeilovej brány, získali už po 36 sekundách hry vedenie opäť na svoju stranu. Domáci mali navyše chvíľu po góle výhodu presilovky, ale
len 8 striel a prehrali 1:4. O štyri roky neskôr vo Vancouveri však bolo opäť všetko "po starom" . Zámorské družstvá prešli do boja o zlato bez jediného
NATO. Vo funkcii predsedu poslaneckého klubu Mosta-Híd je od roku 2016, keď zasadol opäť do poslaneckých lavíc v NR SR. Je členom Výboru NR SR na preskúmavanie
motivácia pre nás bola aj to, že Prešov v piatok remizoval s Nitrou, čo nám dalo opäť náznak, že sa k nim priblížime, ak budeme bodovať. Pomohlo nám to, že sme