povedali

pohľadný, ale účelný hokej. Chlapci splnili všetky pokyny, ktoré sme si pred duelom povedali, hoci sa vyskytli vo výkone chyby, je to šport. Dnes sme mali
(82. Kerič), Danko (70. Grič), Turík, Kunca - Nworah (61. Hamuľák) Povedali po zápase Ivan Hucko, tréner Trnavy: "Sme sklamaní, bez gólov sa nedá
) 10 minút za nešportové správanie, presilovky: 3:0, oslabenia: 0:0, 1500 divákov Povedali po zápase Ivan Dornič, tréner Martina: "Bol to výborný
asistent trénera Žiliny: "Do Zvolena sme išli po minisérii trošku nevydarených zápasov. Povedali sme si, že dnes musíme bodovať a že úspešný budeme, ak výkon
lepší. Aj keď sme bojovali, súper bol lepší. Cez prestávku sme si v kabíne povedali, že sa musíme vrátiť do zápasu a streliť kontaktný gól, čo sa nám v druhej
zmeny: 21. bez Šišovského - 27. až 40. bez Dudáša, 1095 divákov. Povedali po zápase Milan Staš, tréner Zvolena: "Vzhľadom na stav v kádri, veľa
Vandas - Bogoslovskij, Lichanec, Abdul - Bondra, Matúš Paločko, Matej Paločko Povedali po zápase: Milan Jančuška, tréner HC Košice: "Urobili sme
Sloboda, Brigant (68. Yilmaz), Čonka, GodálJirka, Egho (88. Lovás) Povedali po zápase: Miroslav Jantek, tréner Prešova: "Pre nás to bol tiež
Šturma, tréner Michaloviec: "Musím sa chlapcom poďakovať, pretože to čo sme povedali v predzápasovej príprave, tak splnili do bodky. Daň nováčika sme si
nám dnes veľmi chutil. Chalani hrali to, čo sme si pred zápasom povedali." Libor Fašiang, tréner Zlatých Moraviec: "Zápas sa mi hodnotí ťažšie. Domáci
ma 10 min za nešportové správanie, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0, 2800 divákov. Povedali po zápase Ivan Dornič,tréner MHC Martin: "Vedeli sme, že
ľade. Bodku za zápasom dal Kafka strelou spoza kruhu do vinkla. Povedali po zápase: Vladimír Országh, tréner Banskej Bystrice: „Mali sme dobrý pohyb
, NagyBicek, T. Klíma, BartošHričina, J. Milý, T. VargaHruška, Šoltés. Povedali po zápase Milan Jančuška, tréner Žiliny: "Bol to veľmi
Ručkay, Sojčík, ŠtumpfGašparovič, Šimun, Hossa – D. Hudec, Švec, Sádecký Povedali po zápase Andrej Kmeč, tréner Nitry : "My hlavne po tom veľmi
de Kamps (60. Kóňa) – De Sa (60. Pinte), Soumah, Priskin - Čavrič Povedali po zápase Martin Ševela, tréner Trenčína: "Do zápasu sme šli s jasným
Jeho telo rakovina zničila. „Na Štedrý večer sme boli pri ňom. Vedeli sme, že to nebude dlho. Povedali sme mu, že je čas ísť, zastaviť. V momente, ako sme to
"Ospravedlňujem sa všetkým fanúšikom. Aj tak som zúfalo chcela vystupovať, ale povedali mi rezolútne nie, ak si hlasivky nechcem poškodiť natrvalo. Dúfam, že
"Pochopiteľne, teší ma, že som pri návrate do reprezentácie strelil gól. Tréneri mi povedali, že so mnou rátajú na tridsať minút. Pripravoval som sa na to a som
by vraj chceli, aby ste odstúpili? Zatiaľ som nepočul iné ako to, čo povedali Most-Híd a SDKÚ, že som ich kandidátom. Snažím sa oslovovať aj ich voličov
vyzeralo tak, že sme sa na päťstovkutotálne vykašľali (smiech). Tak sme si povedali, že aj túto trať pôjdeme naplno, čo to dá. Ale so zlatom sme určite
sme si zahrali, splnili sme to, čo sme si povedali v kabíne. Uvidíme, čo prinesie odveta." SLOVENSKO - Česko 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) Góly: 28
nám to, ale myslím si, že sa nemáme za čo hanbiť. Každý sme si povedali za stavu 0:3, že musíme začať hrať, dovtedy to bolo ustráchané. Druhú tretinu sme hrali
Savvidis) - Mystakidis (57. Koulouris, 69. Pouggouras), Pelkas, Korovesis - Mak Povedali po zápase Igor Tudor, tréner PAOK: "Najdôležitejšia vec je
úvahy, no mnohí naši ponuku odmietli. Som veľmi rád, že títo dvaja oslovení povedali áno. Veľa to pre nás znamená, všetci vieme, aká panuje situácia. Chceli sme
zavolali políciu, no tí sa len opýtali, či niekoho zastrelili. Keď sme im povedali, že nikoho, tak to už viac nechceli riešiť. -A čo bolo potom?- Zostal
Huk (88. Michalík), Sarr - Polievka (61. Szarka), Ľupták, PačindaStephens. Povedali po zápase Ivan Hucko, tréner Trnavy: "Ťažko sa mi v tejto
. Štepanovský) – Huk – Pačinda, Ľupták, Sarr (78. Straka), PolievkaČernák Povedali po zápase Norbert Hrnčár, tréner Myjavy : "Z našej strany to
a nám sa to podarilo. Chlapci dnes do bodky splnili to, čo sme si povedali. Išli sme si na Slovan pre víťazstvo, s odhodlaním a mentalitou šampióna. Od začiatku
Na to milý pánko veľmi slušne požiadal, aby mu zavolali riaditeľa. Samozrejme povedali, že tam riaditeľ nie je. Nedal sa. Tak službu konajúceho manažéra. Keď
), Nagy - Daniel (83. Lačný), Faško (73. Kupec), Gál-Andrezly - Mareš Povedali po zápase Miroslav Karhan, tréner Trnavy: "Ťažko sa mi to hodnotí
Rogoň, Húževka, MatisKonečný, Holovič, Švihálek – E. Švec, Ondruš, Gmitter. Povedali po zápase Petr Jonák, tréner Popradu: "Prvá tretina bola
sme, že my máme stan. Opýtali sme sa, či môžeme niekde stanovať. Povedali, že Zlaté piesky. A tam bolo oveľa krajšie a čistejšie v našom stane ako na internáte
vám niekedy, že ste boli autom taký unesený, že ste mu to aj povedali? Samozrejme, dokonca som neraz aj pohladil volant. Ale budem úprimný - s koňmi je to
boli doma mesiac, aby sme sa na ňu lepšie pripravili. Doma sme si povedali, že budeme dokumentovať našu cestu formou videí, vlogov, aby sme sa podelili s našimi
63. Ewerton), da Costa (46. Bariš), Gešnábel (79. Sládek) - Urgela Povedali po zápase Nestor El Maestro, tréner Trnavy: "Bol to veľmi ťažký zápas
„Veľmi dobre si pamätám, ako k nám vtrhli. Predstavili sa svojou hodnosťou a mame povedali, že nás prišli odviesť. Vtedy sa stalo niečo, čo považujem za zázrak
zeme. 19-ročná Edith prišla do New Yorku, kde chcel v tom čase každý žiť. Povedali jej, že ak odíde, opravia jej nos, ktorý si zlomila počas úteku z vagóna
boredpanda.com Choď na školský výlet, povedali mi. Buď dobrovoľníkom, povedali. BUDE TO ZÁBAVA, povedali. Foto: boredpanda.com NIEKOMU PRIŠLO
gólové príležitosti. Boli sme rýchli, priamočiari. Hrali sme tak, ako sme si povedali, že by sme mali počas celého súboja,“ začal zápasové hodnotenie 50-ročný
, ale bolo tam menej futbalovej kvality. Keď sme nedostali gól po šanciach súpera, povedali sme si, že sa môže stať všeličo a po zmene strán sme vybehli na
Slovenky akoby si zo šatne doniesli len nervozitu, ktorá im zväzovala ruky. "Povedali sme si, že do tretej tretiny musíme nastúpiť tak, aby sme sa dostali
domom zastalo auto, vystúpili z neho Zimková, režisér Uher, ďalší členovia štábu a povedali - tu to bude. Fintičania dnes s úsmevom dodávajú, že ak by nebol
, že moja ponuka je príliš nízka. Potom som ju zvýšil a oni povedali, že dobre," vysvetlil Feeney, ktorý zabezpečil aj prenos zápasu kvalifikácie MS 2014
Dalo sa to čakať.keď sme prvýkrát videli ten nový asfalt, tak sme si povedali, 'padne jedna kvapka a bude to kasíno'. A tak sa aj stalo. Kto vie, či
dobrý výsledok. Dali sme si pozor na prvú tretinu. To, čo sme si povedali, hráči splnili. Navyše sa nám podarilo dať gól, čo nás naštartovalo. V druhej tretine
invalidom, trpel Perthesovou chorobou, ktorá postihuje bedrový kĺb. Po liečbe mu povedali, že bude môcť rekreačne jazdiť na bicykli a plávať, ale nič viac
z mesta Ma'alot-Taršicha pri libanonských hraniciach povedali, že zázrak spozorovali vo svojej obývačke. Hlava rodiny
tri páry dnes využili mimoriadnu príležitosť, aby si na Deň svätého Valentína povedali "áno" na 58. poschodí mrakodrapu Empire State Building. Na snímke Shelby
. Mali sme hrať v Rusku na olympiáde proti super domácemu tímu a tak sme si povedali, že si to užijeme. Vyhnali sme si za našich vedomí kŕč, rozviazali sme si
gólu domácich: "Hlavne prvá tretina nebola podľa našich predstáv, v šatni sme si povedali ako by mala vyzerať hra a ďalšie dve tretiny sa na to už podobali