pred

do prázdnej bránky. Niekoľko sekúnd pred koncom prostrednej časti hry hlavný rozhodca od rána. Nastúpili sme štrnásti, pred zápasom na rozcvičke sa nám zranil
puk na žilinskú bránku, no do protipohybu brankára - 4:0. Päť minút pred koncom sa ocitol pred košickou bránkou osamotený Varga, ale netrafil puk poslal iba na
po slabom dôraze žilinskej obrany pred vlastným brankárom nepokrytý Lelkeš pohyb a vyrovnali. Aj keď sme tesne pred koncom dostali gól, opäť sme dokázali
(54 zápasov, 45 bodov) a Pavel Klhůfek (55 zápasov, 44 bodov). Tím sa pred play off posilnil o ďalšieho Čecha Pavla Brendla, ktorý väčšinu zo svojich 35 bodov
Selčan pre svoju snúbenicu ako prekvapenie, avšak nakoniec sa jeho zámer prezradil pred pár dňami, preto sa ju snažil oklamať. Chlapov, ktorí sú aj členmi
cez ulicu, je tu oveľa viac tej červenej farby ako bielej a modrej. Ale akurát pred chvíľou som chlapcom povedal, že dôležité je, aby sme vyhrali na ihrisku, na
nej napálil puk do stredu bránky Mikuš. V 23. minúte sa odrazil puk pred Rzavského. Ten nikým nekrytý našiel iba lapačku pripraveného Valenta. Hra mala v tých
dejstve udreli ako prví Košičania. Šoltés sa predral po ľavom krídlepred Baroša a bez problémov zasunul puk za jeho chrbát. Vyrovnať sa nepodarilo Hričinovi
partie. Dnes nás bolo na ľade menej, ale podporil nás kvalitným výkonom brankár Ivanov. Pred play-off je to veľmi dobrý prílev emócií a síl. Verím, že do prvého
sme sa v koncovke trápili. Možno aj preto, že prílišná zodpovednosť v prvom zápase pred domácim publikom zväzovala hráčom ruky. Stratili sme tri body, ale čo je
po výhre v 51. kole nad Žilinou 5:2 Poprad. Kamzíci majú na 8. mieste tabuľky pred deviatou Žilinou16-bodový náskok, do konca dlhodobej sezóny sa hrá
označilo najviac účastníkov ankety demokraciu pred hudbou a kníhtlačou. V film Svěrákovho Oscarom oceneného Kolju pred Sladkým životom a Good Bye, Lenin
sa však dočkali aj oni, keď Majerník zblízka znížil - 4:1. Štyri minúty pred koncom volala po góle hlavička Hudáka, ale Tofiloski bol proti. Košičania
švihom prekonal brankára hostí. Hra sa vyrovnala. Raz sa hralo pred jednou, raz pred druhou bránkou. V druhej tretine však mali prekvapujúco viac z hry domáci
, kondičný a najmä herný, dúfam, že sa do toho rýchlo dostanem. Pýtali sa ma pred zápasom, či budem môcť nastúpiť, cítil som sa dobre, lekár povedal, že môžem
tretí pokus, konkrétne v 17. min, po prihrávke Pavlikovského sa ocitol sám pred gólmanom Banskej Bystrice a vychutnal si ho zblízka - puk poslal pod hornú žŕdku
tom, čo Brabenec doklepol puk deväť sekúnd pred sirénou do bránky, no hlavný rozhodca góly hostí, keď po skrumáži pred Kristanovou bránou Handlovský znížil na
. min Lamper, ale ani on nebol úspešný. Domáci sa dočkali gólu dve minúty pred prvou sirénou, keď od modrej vystrelil Devečka a puk tečoval Heizer - 1:0. Krátko
Jan Neliba, kouč Žiliny: "Vedeli sme, že Banská Bystrica je v laufe a hrá dobre. Pred zápasom by som bol vďačný aj za bod, no mali sme tri samostatné nájazdy
Marcinko ušiel domácej obrane, ale Laco kryl jeho strelecký pokus. V 10. min sa pred Hylákom ocitol Varga, ten však mieril len do jeho betónov. V 16. min bol
na súpera s cieľom streliť kontaktný gól. Na hokejke ho mal Takáč, ale pred prázdnou bránkou nespracoval puk. Zahrmieť mohlo na druhej strane, Konečného strela
do pripraveného Laca. II. tretina Na začiatku druhej tretiny sa objavil pred Čechom Kalla, tiesnený však nestihol presne zakončiť. V 22. min hrali "vlci
nie lov zo strany pravekých ľudí. Vedci zistili, že mamuty takmer vyhynulipred 120-tisíc rokmi, keď došlo ku krátkodobému otepleniu Zeme. Vtedy sa ich počty
mali lepšiu pohyblivosť, boli všade prví. Nezačali sme zápas tak, ako sme si pred ním povedali. Žiaľ, nezlepšilo sa to ani počas ďalšej hry. Viazla nám súhra
nig. V ďalšom priebehu Peksa vychytal veľké šance Pupáka a najmä Nováka, ktorý mal pred sebouodkrytú časť brány. Lenže v 36. minúte Žilina udrela ako blesk
, ako sa musel on, len ťažko vyrovnával. A je tu aj tlak zo štartu pred domácim publikom," povedal 23-ročný Chan, ktorý vo Vancouveri red štyrmi rokmi skončil
unikátny záber podarí zopakovať, no bolo by aj bláznovstvom ho vopred vylučovať. Pred Vancouverom by sa určite na každého hľadelo ako na nereálneho rojka, keby
dôrazne. Tréner Milan Staš sa rozhodol pre hru bez brankára a dvadsať sekúnd pred koncom zápasu dal gólovú bodku do opustenej bránky Jakub Ručkay. Hlasy po
v sezóne. Dobre sme korčuľovali, hrali sme obetavo, dobre sme vykrývali priestory pred Dzubinom a čo prešlo, chytil náš brankár. Doplatili sme na našu malú
ho majú radi a problémy hodia počas turnaja za seba. 3. Slovensko, ktoré pred štyrmi rokmi v JAR zaznamenalo na MS historickú premiéru v ére samostatnosti
, kým nám budú sily stačiť. Keď sme sa pozreli posledných sto metrov pred cieľom, a boli sme pred Austrálčanmi o celú loď, tak som si povedal, že to už dorazíme
naozaj dávno... Konkrétne nám trom s Matejom a ´Sašom´ sa to už podarilo dvakrát pred pretekami SP v Seu d´Urgell. Ale doteraz to vždy bolo na domácej vode
a tímy odišli do kabín. Po návrate na ľad dokázali Žilinčania Ďurkechom sekundu pred skokom Kasíka na hraciu plochu otočiť stav vo svoj prospech. O dve minúty
skončil len na brankárovej hrudi. V 27. minúte si Košičania obsadili pásmo pred Konrádom, Chovan sa snažil prekonať brankára strelou popri žrdi, chýbal aj kúsok
že máme relatívne dobre odborne pripravenú pracovnú silu. Vo svojom príhovore pred poslancami Národnej rady SR to vyhlásil prezident SR Ivan Gašparovič. 12
schopná podať optimálny výkon. Ani krátko pred koncom roka nevedela povedať, kedy Rosendahlová z NSR výkonom 678 cm pred Bulharkou Jorgovovou so 677 cm). Z
po hetriku Nica Petana 1:5. V boji o konečnú tretiu priečku vyzvú rovnako ako pred 16-timi rokmi vo Winnipegu pri zisku dosiaľ jediného cenného kovu Švédov
ako nôž maslom, nahodil puk na Godlu, ten ho iba vyrazil pred seba, ale rovno pred Kentoša, ktorý sa nemýlil. O 2 minúty neskôr mal vyrovnanie na hokejke opäť
hre Marek Uram na 1:2, no to bolo zo strany domácich všetko. Šesť sekúnd pred koncom poslal puk do prázdnej bránky Žiliny Juris Stals a definitívne tak rozhodol
zápase 51. kola zdolal na domácom ľade Skalicu 5:2 a tri kolá pred koncompred druhou Nitrou nedostihnuteľný 11-bodový náskok. Zároveň si ako víťaz dlhodobej
konci 34. minúty sa ocitol sám pred košickou bránkou Jabrocký, pálil iba tretiny sme začali hrať našu hru. Chyba pred koncom spôsobila, že súper znížil, no
nepriniesli. Tímy sa zjavne v prvom rade šetrili a dávali si pozor, aby sa pred play off nezranili. Mierne aktívnejší boli Trenčania, ktorí aj strelili prvý gól
hrúbku, ale Kroták sám vo výbornej pozícii trafil iba Baroša. Štyri minúty pred koncom tretiny hrali domáci prvú presilovku, ale o minútu putoval na trestnú
sme mali troška šťastia, mohol byť rozdiel menší. Gratulujem súperovi. My ideme ďalej, pred nami je veľa práce. Radi by sme prehru odčinili už v nedeľu proti
vyhrať, domáci mali v bránke veľkú oporu a bolo nad naše možnosti ho prekonať. K momentu pred prvým inkasovaným gólom len toľko, ja som bol asi niekde inde, keď
sme inkasovali štyri góly. Mali sme v nej zlé striedania, aj slabý dôraz pred bránkou. V tretej časti sme sa už nezmohli na nič. Nekorčuľovali sme a celkovo
slalome. Na domácej pôde vo Vaile triumfoval s náskokom 45 stotín sekundy pred svojím veľkým rivalom Rakúšanom Marcelom Hirscherom, ktorý sa stal vďaka triumfu
spomedzi kruhov Klíma. Na opačnej strane hostia využili prvú presilovku, keď sa pred Barošom dobre zorientoval Laliberté. Rovnaký hráč mal veľkú šancu aj v 14
mal hosťujúci Filip, ale puk do siete nedostal. V 28. minúte sa ocitol sám pred brankárom Škvaridlo, no ani on neuspel. O dve minúty neskôr sa to už podarilo
som súhlasil už v lete a neuvedomil som si, že to bude cez posledný víkend pred uzávierkou prestupov. Ani na chvíľu som neuvažoval, že to zruším, aj keď je to