samostatných

presným zásahom Igor Makarova, ktorý upravil na 2:2. Duel tak dospel až do samostatných nájazdov, v ktorých domáci nepremenili ani jeden pokus, kým za hostí bol
na 2. skončila Diana Černáková (SITA) a 3. Róbert Csére (voľný fotograf). samostatných fotografiáchocenení iba voľní fotografi. Z nich Tomáš Hulík sa teší
strely a zabránil mu tak skórovať v tutovke. Zápas tak dospel až do samostatných nájazdov. V nich skórovali za Rusov Radulov i Kovaľčuk, kým na slovenskej
po taktickej chybe. Nakoniec sa však šťastie na nás usmialo a po samostatných nájazdoch si zo Žiliny odvážame dva body." I. tretina Prvý zápas sezóny
, o víťazstve Žiliny a cenných dvoch bodoch rozhodol vo štvrtej sérii samostatných nájazdov Kalla. MHC Mountfield Martin - MsHK DOXXbet Žilina 3:4 pp
V závere sme už dohrávali na dve päťky, ale hráči enormným úsilím dokázali vyrovnať. V samostatných nájazdoch to už bola lotéria, ktorú sme však úspešne zvládli
play off Tipsport extraligy v Steel aréne nad HK Nitra 4:3 až po samostatných nájazdoch, v ktorých rozhodol Peter Bartoš. V sérii hranej na štyri víťazstvá sa
sme dvakrát hrali v príprave a vedeli sme, čo nás čaká. Zvíťazili sme po samostatných nájazdoch a odnášame si dva body. Škoda však úvodu zápasu, v ktorom sme
:28 5 Poznámka: počet zápasov, výhry - 3 body, výhry po predĺžení - 2 body, výhry po samostatných nájazdoch - 2 body, prehry po predĺžení - 1 bod, prehry po
jeho Toronto napokon nestačilo v Colorade na domácich Avalanche a prehralo 3:4 po samostatných nájazdoch. Pánik, ktorý si v prvej tretine pripísal na konto aj
a z uhla ho prepasíroval do siete. O triumfe domácich nakoniec rozhodol v samostatných nájazdoch Jan Kovář. ONLINE: Slováci prehrali derby s Českom po
však nevyužila, ba čo viac, Zvolenčania sa počas nej dostali do troch samostatných nájazdov. Tri minúty pred koncom zápasu mal rozhodnutie na hokejke Koyš, ale
na ZOH v Pjongčangu. V Hokejovom centre v Kangnungu zvíťazili nad USA 3:2 po samostatných nájazdoch. Američania sa ujali vedenia po góle Ryana Donata, potom
popoludní zdolali v domácom prostredí rakúsky klub UPC Viedeň Capitals 2:1 po samostatných nájazdoch. V utorok 14. augusta privítajú "belasí" český klub HC
tak sa v Košiciach predlžovalo. O dvojbodovom víťazstve domáceho tímu rozhodol v samostatných nájazdoch Marcel Haščák. Reakcie: Milan Staš (tréner Košíc
, no tentoraz nebol úspešný. Keď sa zdalo, že zápas dospeje do samostatných nájazdov, Rúfus nechytateľnou strelou od modrej po štvrtýkrát prekonal Nagya. HK
prehrávali 0:3, dokázali vyrovnať na 3:3, aby napokon odišli smutní po samostatných nájazdoch. Hokejisti San Jose opäť nedokázali streliť gól, ale v riadnom
Budaja vyhlásili za druhú hviezdu zápasu, Marián Hossa oslávil návrat gólom v samostatných nájazdoch a Zdeno Chára si pripísal bod za asistenciu na gól Jaromíra
od roku 2004, keď si z Česka odniesli tiež bronz triumfom 1:0 po samostatných nájazdoch nad Slovenskom. Celkovo majú na svojom konte dve zlaté (naposledy
2013 porotcovia vyhodnocovali 67 vzoriek tohto nápoja z troch a malých samostatných pivovarov a z desiatich malých pivovarov reštauračného typu. Záštitu nad
Trophy 2013 vo vypredanej Slovnaft Aréne so Spartou Praha 2:3 po samostatných nájazdoch. Po bezgólovej úvodnej tretine sa hostia ujali vedenia na konci
svoje schopnosti. Pripísal si dva mínusové body a neuspel v druhej sérii samostatných nájazdov. Zápas proti Sabres začal v bránke Canadiens Peter Budaj, v prvej
a záver zápasu už bol najmä hrou vabank, pričom sa nám podarilo uspieť v samostatných nájazdoch. Kvalitou kádra je Zvolen síce inde ako my, ale dokázali sme sa
65 14 Poznámka: počet zápasov, výhry - 3 body, výhry po predĺžení - 2 body, výhry po samostatných nájazdoch - 2 body, prehry po predĺžení - 1 bod, prehry po
vypracovali po jednej šanci, ale obaja brankári boli na svojom mieste. V samostatných nájazdoch v druhej sérii napokon rozhodol Chovan. HK 36 Skalica - HKM
s vlastným výkonom, keď k dvom gólom v riadnom hracom čase pridal aj tretí v samostatných nájazdoch, po ktorom brali dva body. "Pred zápasom by sme dva body
z víťazstva. Budajov Montreal prehral na ľade Washingtonu Capitals 2:3 po samostatných nájazdoch a tím San Jose Sharks zdolal St. Louis doma 6:3. Budaj
a po ňom nepretavil do gólu svoje sólo ani Škvaridlo. Rozhodovalo sa v samostatných nájazdoch, v nich boli úspešnídvaja Zvolenčania, kým na strane hostí
už do konca riadneho hracieho času ďalšieho gólu nedočkali. V samostatných nájazdoch rozhodol o triumfe Atlantu Radulov. "Belasých" teraz čaká dvojzápasový
zvíťazili v druhom sobotňajšom zápase A-skupiny na ZOH v Soči nad Ruskom 3:2 po samostatných nájazdoch. Do tabuľky si pripísali dva body a usadili sa na jej
len v jednom prípade z 30 pokusov. " Nebudem odpovedať na otázky o samostatných nájazdoch. Z pohľadu trénera môžem pracovať na zlepšení vecí pri fungovaní
. Možno nie tento rok, ale v ďalšej sezóne." Devils naposledy uspeli v samostatných nájazdoch 10. marca 2013, keď Patrik Eliáš premenil rozhodujúci pokus
na víťazný gól v predĺžení," uviedol. Narážal tým na nelichotivú bilanciu Nitry v samostatných nájazdoch počas sezóny, ale aj na fakt, že všetky tri víťazstvá
v nedeľňajšom dramatickom zápase 2. kola Tipsport extraligy nad Piešťanmi 5:4 po samostatných nájazdoch. Domáci viedli po prvej tretine už 2:0 po góloch Filipa
Maroš Švihla, do 1. ročníka súťaže pod názvom Na komín sa prihlásilo 19 samostatných tímov nielen zo Slovenska, ale aj z Egypta, Ukrajiny a Česka. Víťaz získa
siedmom zápase na zvolenskom ľade zdolal HKM Zvolen po samostatných nájazdoch 1:0 a v semifinále vytvoril dvojičku s HC Košice. K jeho víťazstvu najviac
to Surový a White. O triumfe Bystričanov napokon rozhodol až v samostatných nájazdoch Petr Kafka. 2. semifinále HK Nitra - HC'05
predĺženia. Ani v ňom nik neskóroval a tak o triumfe Bratislavčanov rozhodol v samostatných nájazdoch Jeglič. Pre oba tímy to boli prvé nájazdy v prebiehajúcej
gól, ale Rybár zachránil po strele Dudáša. V predĺžení gól nepadol, v samostatných nájazdoch uspel iba domáci Brancis, ktorý zabezpečil pre domácich zaslúžený
dostal do zápasu. V závere tretej tretiny stav vyrovnal. Dospelo to až do samostatných nájazdov, ktoré sme opäť lepšie zvládli my. Stav série je 2:3 a po zápase
, druhý sprava Tomáš Hrnka útočník, ktorý strelil víťazný gól na 3:2 v samostatných nájazdoch v piatom zápase semifinále play off Tipsport Ligy HC Košice - HC
zariadiť dva body pre Sibir Šalunov, Brusta tretíkrát zachránila žŕdka. V samostatných nájazdoch boli úspešnejší domáci, za ktorých dvakrát skóroval Okulov, za
Švédov 5:2. Američania si v stredajšom dramatickom súboji poradili s Ruskom 4:3 až po samostatných nájazdoch a po štyroch rokoch si opäť zahrajú o zlaté medaily
jedna z veľkých šancí USA. O víťazovi a zlatej medaile tak rozhodol až v samostatných nájazdoch jediný úspešný exekútor - Američan Terry. Hlasy po zápase
rámci šesťzápasovej domácej série v KHL nad Severstaľom Čerepovec 5:4 po samostatných nájazdoch. V tabuľke Západnej konferencie zostávajú "belasí" na 12. mieste
v elitnej kategórii majstrovstiev sveta do 20 rokov nad Bieloruskom 3:2 po samostatných nájazdoch. V prvom dueli triumfovali 5:4, čo znamená, že do 1-A divízie
zápase na ZOH v Pjongčangu, keď v zápase A-skupiny zdolali Kanadu 3:2 po samostatných nájazdoch. "Javorové listy" mali v zápase prevahu, no napokon sa tešili
dni, ktorých je dlhé roky organizátorom. Vydal niekoľko samostatných albumov. Ďalšie udalosti v tento deň 339 - zomrel Eusebios
, keď v utorok zvíťazili nad domácim mužstvom Piráti Chomutov 6:5 po samostatných nájazdoch. Zverenci Rostislava Čadu prišli v III. tretine o trojgólové