tesne

na 2:0 v 37. min, ale jeho prízemná strela zo šestnástich metrov po zemi len tesne minula bránku Nitry. Brankár hostí Chudý sa vyznamenal aj v 40. min, keď
. V 68. min zahrával priamy kop z viac ako 20 m kapitán hostí Kóňa, mieril tesne nad. O dve minúty sa do zakončenia opäť dostal Benčík a brankár Šulla musel
ale v 41. min bol blízko ku gólu domáci Baéz, ktorý strelou z diaľky tesne minul spojnicu žrde a brvna. II. polčas Po zmene strán Trenčín nevedel nájsť
a hlavičke Bašistu Volešák zázračne na čiare zachránil. O dve minúty Sekulič z uhla tesne minul bránku. V 53. min prišiel trest, keď po Van Kesselovom centri
nadreli na góly a dostali sme, už nie prvý raz, gól po hrubej chybe tesne po aute. Ja si tohto víťazstva veľmi vážim, pretože ten zápas pokojne mohol skončiť
bosniansky útočník MŠK opäť blízko ku gólu, no jeho volej z diaľky prešiel iba tesne vedľa ľavej žrde. Ešte v tej istej minúte musel hasiť na opačnej strane po
sme mali v strede poľa problém so Žofčákom a Turíkom. Pomohol nám vyrovnávajúci gól tesne pred koncom prvého polčasu. Dali sme dva zaujímavé góly, prvý po milom
hostia, s pokusom Harbu do bočnej siete. V 55. min hlavička Wiezika skončila len tesne vedľa, o dve minúty neskôr Mikuš prudko vypálil a Kováč mal čo robiť, aby
. min sa po peknej akcii dostal na dostrel J. Chovanec, ale jeho pokus letel tesne vedľa. Vzápätí ten istý hráč mieril len do gólmana Kuciaka. V 35. min na
po prvý raz pohrozili Podiovým pokusom zo strednej vzdialenosti v 18. minúte tesne minul bránu. Po polhodine hry Daniel prihral pred bránu Oršulovi, ten sa
po štandardnej situácií dostala k Ľuptákovi, ktorého krížna strela sa len tesne nezmestila do priestoru troch žrdí. Po zmene strán najskôr preveril Tuvelovu
– 2:3. V 64. min mohlo byť s domácimi ešte horšie. Pätička Slobodu však skončila tesne vedľa ľavej žrde. V 71. min šancu na rozhodnutie zápasu odmietol aj Bello
mal na opačnej strane gól na kopačke Čavrič, jeho pokus však šiel iba tesne vedľa ľavej žrde. V 25. minúte však Slovan vyrovnal zásluhou Priskina, keď jeho
. Najväčšiu šancu mali hosťujúci hráči v 78. min, keď Pekárova delovka letela tesne ľavej žrde Divišovej bránky. Hráči z metropoly Šariša si tak v tejto
zachránil pred nabiehajúcim Blackburnom. Hlohovského tvrdá strela v 34. min preletela len tesne vedľa žrde. Gól padol až v 39. min, keď hlavou skóroval Kolčák
opäť doplatili na nepremenené šance. Strela Zengina v 83. min preletela len tesne ponad brvno. V záverečnej minúte riadneho hracieho času mohol rozhodnúť Durmaz
min Hovančíkovu strelu zblokovali obrancovia hostí tesne vedľa žrde. Po tomto okamihu pokutového územia Hodek, ktorý mieril tesne nad. Diváci sa mali sa na
päť minút neskôr sa do toho oprel Guba, jeho tvrdá rana preletela tesne vedľa ľavej žrde. Žilinský tréner Adrián Guľa poslal do druhého polčasu namiesto
. min sa v šanci ocitli Žilinčania, ale po Mihalíkovom centri Majtánova hlavička tesne minula cieľ. V 63. min Grabež dlhým autom vysunul Mikoviča, ten prízemnou
. V 67. minúte sa z hranice šestnástky oprel do lopty Škvarka, ale poslal to tesne ponad. O minútu neskôr sa po dlhej dobe dostal do šance aj Slovan, Milinkovič
37. min pohrozil asi z 25 metrov z priameho kopu Banovič, jeho pokus skončil tesne pri ľavej žrdi a Boroš v bránke si mohol s úľavou vydýchnuť. Útočný potenciál
a zavŕšil tak pozoruhodnú postupkuv roku 2011 skončil v ankete tretí, vlani tesne druhý. Jeho meno tohto roku chýbalo len na dvoch hlasovacích lístkoch a až
z hranice šestnástky letela lopta tesne vedľa pravej žrde. Záhoráci mali po rohovom kope Daniel, lopta zaletela tesne vedľa. V 44. minúte sa vyhol
. Po prvom góle sme sa mohli vrátiť do zápasu, ale inkasovali sme tesne pred polčasom a dvakrát na začiatku druhého polčasu, čo prakticky rozhodlo a bolo po
na to vystrelil z 30 m Polievka, domáceho gólmana síce obstrelil, napokon však tesne aj jeho bránu. Skóre sa menilo o minútu neskôr, keď z rýchleho protiútoku
slovu dostal po centri Saparu Lačný, ale jeho hlavičku zachytil Šulla tesne pred bránkovou čiarou. V 59. min vyrazili hostia do rýchleho protiútoku. V situácii
šancí si nevytvorila. V 15. minúte zaujala hlavička Huka po rohu, lopta ale tesne minula ľavú žrď prešovskej brány. Domáci gólovo udreli v 37. minúte. Skvelú
na roh. V 68. minúte ho zahral Mazáň a pätička Jánošíka prešla iba tesne vedľa ľavej žrde brány Dunajskej Stredy. Šancí potom ubudlo, hostia pozornejšie bránili
hry. Prešov mal nepríjemných hráčov. Lámalo sa to na tom, kto dá prvý gól. Tesne pred našim prvým zásahom nás Fero Plach podržal po chybe Sarpeia. Ak by tam dal
. Najskôr pohrozil už po pár sekundách Abdul, ktorého strela spomedzi kruhov tesne minula bránu. Na opačnej strane v 2. minúte musel po Nádašdiho tvrdej strele
roh. V závere prvého dejstva to bol opäť El Mahdioui, ktorý len tesne minul pravý horný roh Kováčovej brány. Do druhého dejstva vstúpili domáci odvážnejšie
z bezprostrednej vzdialenosti. V 34. min si Qose pripravil palebnú pozíciu a z 20 m tesne minul bránku DAC–u. Prvopolčasový účet zavŕšil Bayo, keď ho prízemným
minúty neskôr mohol zvýšiť vedenie Trnavy Gross, ale lopta z jeho hlavy letela tesne nad Solničkovu bránku. V 64. min mal vyrovnanie na kopačke Petráš, ale
, jeho strelu spoza šestnástky tečoval jeden z hráčov hostí, ale lopta letela tesne vedľa. O tri minúty neskôr sa mohla ujať vedenia Nitra. Po rohovom kope
po priamom kope hlavičkoval Majerník, no lopta po jeho hlavičke letela iba tesne vedľa ľavej žrde. II. polčas ViOn začal druhé dejstvo lepšie, v 53. min
keď Hlinka pálil z asi 25 m tesne vedľa bránky. Potom po štandardke Považanca sa hry, Díazova prudká strela len tesne minula šibenicu Kuciakovej bránky. V 79
sa dostali k slovu až po polhodine hry, keď ďalekonosná strela Škriniara len tesne minula bránku Zicha. Ten istý hráč si strelecký pokus zopakoval aj o chvíľu
. Už onedlho však bolo vyrovnané, keď sa presadil Hodek. Ten istý hráč strelil tesne po zmene strán aj víťazný gól ViOn-u. Futbal - Corgoň liga 2012/2013
Na druhej strane sa predral do pokutového územia Hodek, ktorý však mieril tesne nad. O ďalšiu strelu sa pokúsil Jirásek v 19. minúte a Rusov musel loptu vyraziť
z Košíc. V 83. minúte ušiel Martinovi Tóthovi Duda, ale jeho strela letela tesne vedľa ľavej žrde Filipkovej brány. O dve minúty neskôr hlavičkoval po centri
sa k žiadnej gólovej príležitosti. Až v 15. min Fořtova hlavička len tesne minula ľavú žrď. "Belasí" stupňovali tempo, výsledkom čoho bola pekná kombinačná
ten v sklze prepálil Belica – 1:0. V 32. min vyslal tvrdý projektil Pelegríni, mieril tesne vedľa. Tribúny sa radovali aj v 42. minúte, keď skóroval Lukšík, ale
šance dostal hosťujúci hrotový hráč Malec, ale sám pred Dúbravkom poslal loptu tesne vedľa pravej žrde. V 52. minúte Mabouka poslal dlhý center Pichovi na ľavú
domáci s jasným úmyslom skórovať. V 50. min napriahol Orávik, jeho strela preletela tesne vedľa ľavej žŕdky senickej bránky. V 55. min sa opäť Orávik predral do
. V 87. min aktívny Mabouka zabehol za obranu, centrom našiel Picha, ten len tesne minul priestor troch žrdí a zápas sa teda skončil remízou. FK Senica - FK
bránky. Hostia pohrozili v 64. min po prieniku Van Kessela, lopta sa len tesne dokotúľala mimo bránky vedľa pravej žrde. V 74. min sa domáci konečne dočkali
domácich stupňoval. V 57. min na Babicov center si nabehol Pintér, hlavičkou mieril tesne mimo. V 64. min sa domáci predsa len dočkali gólu, keď Orávik rozohral
, Linet po spolupráci s Macejkom zasa zakončil do Kalembu. V 47. minúte tesne po skončení presilovky našiel Heizer krížnou prihrávkou Kafku a ten nemal problém
Lačný, brankár Šulla však vybehol proti nemu a po vzájomnej zrážke letela lopta tesne vedľa senickej brány. O štyri minúty neskôr sa dostal do šance po rohovom
minúte z priameho kopu, ktorého aktérom bol Novák. O tri minúty neskôr pálil tesne vedľa pravej žrde Krnáčovej brány Pačinda, stav sa nezmenil. Šesť minút pred