však

teda v teste dopadli dobre. Na sušenom ovocí a uvarených cestovinách sa však po troch sekundách objavili kvasinky a baktéria klebsiella, ktorá môže spôsobiť
poriadne do hry. Navyše sme nepremenili dve penalty a nastrelili žrď, mali sme však dostatok ďalších šancí na to, aby sme dokázali tento zápas zlomiť. Remíza na
V 68. min mohol znížiť rozdiel v skóre Fořt, po Čikošovom centri sa mu však nepodarilo trafiť loptu. Hostia sa snažili, no ich útoky sa väčšinou končili na
tretí rok a vlastne som takto spracoval celú dedinu. Genealogicky je to však možné len zhruba tristo rokov naspäť. V starších zápisoch som potom hľadal
upozorňoval, aby nedostali gól v prvých minútach, ako to bolo v máji. Urobili sme však chybu, super to využil a viedol 1:0. Ku cti môjmu mužstvu patri to, že
Tofiloského brány. O päť minút neskôr však zahrmelo na opačnej strane, Novák poslal jeho tvrdú strelu z ľavej strany však Solnička kryl. O dve minúty napriahol
tomto góle sa zdalo, že tri body zostanú pod Čákovým hradom, opak bol však pravdou. Šesť minút pred koncom vykresal iskierku nádeje pre Skalicu Obdržálek a ten
. Potom sme sa snažili výsledokudržať. Kvôli zbytočným vylúčeniam sme sa všakpočas oslabení museli obávať. Musím poďakovať hráčom za to, že tento duel
podľa ktorej vznikol názov dediny podľa toho, že tu ľudí mučili. Pravda je však taká, že historické názvyúplne iné a mučenie je skutočne len povera. Napriek
aj tretí. V nadstavenom čase sme inkasovali, čo ma mrzí. Víťazstvo je však pre nás veľmi dôležité." Branislav Mráz, tréner Zlatých Moraviec: "Sme smutní
sa ukázala kvalita Košíc, ktoré mali loptu častejšie na kopačkách. Vyšiel nám však úvod do druhého polčasu, pridali sme druhý gól, vypracovali si viac šancí
zápasom s veľkým favoritom by sme jeden bod brali. Po zápase sme však sklamaní. Naše určité nedostatky sme nahrádzali obrovskou bojovnosťou. Všetci hráči siahli
o čo sa v 31. minúte opäť zaslúžil Ivan Rachůnek - 4:1. Trojgólový náskok domácich však trval iba 28 sekúnd, keďže pri hre štyroch proti štyrom unikol Skaličan
Piešťan: "Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre, dali sme rýchly gól. Potom sme však chceli pridať ďalší, z čoho plynuli šance pre hostí, na ktoré sme si museli
zahral domáci Szabó z ľavej strany sľubný priamy kop z 22 metrov, jeho strela však išla nad. V 33. minúte prišla ďalšia šanca v podaní DAC, Sesarov priamy kop
očakávané vysoké víkendové teploty však radnica spustila prevádzku kúpaliska dispozícii je všetkých päť bazénov, tobogan však zostane aj tento rok mimo prevádzky
. Do sezóny sme vstúpili úspešne, vyhrali sme prvé dva zápasy. Ešte nás však čaká 33 kôl. Sezóna je dlhá, preto nesmieme lietať v oblakoch." MŠK Žilina
sme tu mohli uhrať veľké prekvapenie, no napokon sme o to prišli. Keby nám však pred zápasom niekto povedal, že tu uhráme remízu, bral by som to. Chlapcom som
opätovne zaradiť ho do programu bude možné až po šiestich mesiacoch. Aj tu však bude možné uplatniť výnimku. Ak predseda parlamentunávrh, aby tá lehota bola
hôr nemohol nechať ujsť. Lákavé bolo aj vysoké hodnotenie na ČSFD. Po pravde však tento film potreboval práve Jeana Rena, aby od začiatku pripravil diváka na to
, čo sa mu podarilo dosiahnuť a či nebol namočený do nejakej kauzy. Vráťme sa však k vášmu blogu. Na čo z toho dobrého, čo politici za 26 rokov urobili, ste
viac odvahy v kombinácii. Chcem, aby sme boli silnejší na lopte. Myslím si však, že sme predviedli solídny výkon, pretože toto mužstvo spolu hralo prvé súťažné
slov zatiaľ hlavne jej koníčkom, hoci tvrdí, že by sa ním dalo uživiť. „Bolo by však nevyhnutné venovať sa mu na plný úväzok a aj tak by to bolo náročné. Istou
hry než súper a častejšie sa hralo pred Šurekovou bránkou. Na tesnom skóre však nič nezmenili ani dve presilovky domácich v 26., resp. 38. minúte. V 40. minúte
Sýkora, ktorý si doslova vychutnal gól proti svojmu bývalému tímu. V eufórii však vyhodil svoju hokejku mimo ľadovej plochy, za čo si vyslúžil trest do konca
súpera na koňa a hoci sme tam mali i čisté šance, využili sme iba jednu. Vďaka však i za ňu. Tretia tretina bola len o našom bránení, nemali sme viac síl na to
Sandgren, no mieril len do Voldena. Vyrovnať mohli Šimun i Bezúch, ku gólu im však chýbalo aj trošku šťastia. V 49. minúte mohol získať pre domácich po výbornej
mať pocit, že im mladosť uteká pomedzi prsty, prestanú sa cítiť krásne. To je však chyba. Človek môže byť krásny v každom veku a mal by si to uvedomovať. Keď sa
sme sa nechali vylučovať a ešte aj v oslabeniach sme chceli dávať góly. Tak to však nefunguje a začalo sa to na nás valiť.zápas so Zvolenom niečo naznačoval
na Kováča. V 25. minúte putoval na trestnú lavicu domáci Salija, hosťom sa však nepodarilo nič vymyslieť.niekoľko sekúnd po uplynutí trestu sa dostal do
či ešte niekedy budem. Bolo jasné, že ma klub pošle najskôr na farmu. Mne však farmárska liga nesedela, nepáčil sa mi ten hokej plný súbojov a bitiek. Preto som
hostia zásluhou Coffmana, ale ten Hacketta neprestrelil. O pár minút neskôr sa všakvšakZvolenčania tešili z gólu, keď Chovan našiel Šišovského a ten bez
ľudí, ktorí mali to šťastie a hneď po príchode sa vyhli plynovej komore. Postupom času však prichádzalo čoraz menej Židov, a tak mal Lale aj viac času na oddych
, v úvodnej päťminútovke mali na hokejke gól Škoda i dvakrát Šimun, Nieminen si však držal čistý štít. Postupom času pribúdalo na hokejkách oboch tímov množstvo
naozaj príhodný názov, a to Pláž lásky (v origináli Playa Del Amor). Miesto je však skôr známe ako Skrytá pláž (Hidden Beach). Skrytá pláž či Pláž lásky
na československého vojaka a verili, že im pomôže dostať sa do Maďarska. Zistili však, že slúži nacistom a chce ich poslať do Osvienčimu. Na poslednú chvíľu sa
sme o nej úplne inú predstavu, Nitru sme chceli zaskočiť pohybom. Keď sme však dostali prvý gól, tak sme "odišli." Viacerí hráči hrali so sebazaprením, inak
archeologického výskumu nie sú o ňom známe bližšie údaje. Tento hrad alebo pevnosť však musela stáťokolo roku 1454, pretože v prameňoch sa spomína, že ju
2:1, tak som si myslel, že zápas dotiahneme do víťazného konca. Dve chyby však dostali Nové Zámky opäť do vedenia. V závere si to hostia postrážili obetavosťou
sk Tvrdia, že každý starší aj modernejší nábytok sa dá krásne zrenovovať, vždy však prihliadajú na konkrétny kus, akýtvar a kde ešte bude slúžiť. „Ak
41) do rodného Česka priniesol kúsok Japonska a začal ručne vyrábať papier . Nie však len taký obyčajný, ale špeciálny, ktorý sa na Ďalekom východe vyrábal po
len približne 7,5 metra , no zaujímavá tým, že sa mal nachádzať poklad . Povesť však nehovorí, či sa ho už niekomu podarilo aj nájsť. Skrýval sa v tejto
bránku. O minútu neskôr sa dostal do brejku senický krídelník Diviš, trafil však len do gólmana Dúbravku. Presne po polhodine hry sa favorizovaní domáci
sa u nich tréner a vyhrali v Trnave. Vedeli sme, že to bude ťažký zápas. Mužstvo však hralo dobre, hráči išli na doraz, ale dnes sa ukázalo, že Slovan je predsa
ešte lepší zákrok a loptu spod brvna vytiahol na roh. Na dlhé minúty to však bolo všetko zaujímavé, čo sa udialo na ihrisku. Diváci videli taktický boj
na 3:0 a od stavu 3:1 vďaka sérii ôsmich získaných fiftínov zvýšila na 5:1. Súperka však dokázala vystupňovať svoj výkon. Po dvojchybe Ruskymala manko len
do protiútoku. To boli asi najhoršie chvíle pre mojich hráčov, museli sme sa však tomu prispôsobiť. Tým, že sme išli do vedenia a brankár Žigárdy bol istý, tak
hru a v 71. min sa po centri z pravej strany dostal do zakončenia Duda, Šulla však jeho pokus vyrazil na roh. Aj napriek zlepšenej hre sa hostia do výraznej
v 59. minúte v trme-vrme prepasíroval puk za Šimka obranca Richter - 1:2. To bolo však z ich strany všetko, pretože v ďalšej hre bez brankára sa im vyrovnať
): "Chceli sme v prvej tretine neinkasovať, čo sa nám podarilo. Potom sme sa všaknevyvarovali chýb, po ktorých sme dostali góly. Podali sme nedôstojný výkon