začali

Začali bez nástrojov spievať hit Hotel California a prítomní len lapali po dychu Sledujte najmä chlapíka v červenom.
22. decembra, na Primaciálnom námestí až do 2. januára. Dnes večer sa začali aj Staromestské vianočné trhy na Hviezdoslavovom námestí a ľudia si ich atmosféru
Rakúšanov, ale v závere nám padli dve ulievky a prehrali sme. Druhý set sme začali veľmi dobre, kvalitne sme útočili a mali sme to v rukách. V koncovke sme si
, kouč Martina: "Nepremenili sme šance, potom je vždy ťažké niečo urobiť so zápasom. Začali sme vcelku dobre, mali sme aj šance, mohli sme dať i my gól, no
, problémy nám robila aktívna hra hostí. Upokojili sme sa až po presilovkovom góle a začali sme hrať svoju hru. Po stave 2:0 nás to však ukolísalo a nehrali sme
Daňo. Vo všetkých okrskoch vo volebnom obvode Bánovce nad Bebravou začali voľby o 7.00 h. "Problémy nám zatiaľ z okrskov nehlásili," uviedol Mitický. Vo
Orčík za Dzubinu, 4000 divákov. Hlasy po zápase: Ivan Dornič, tréner Martina: "Začali sme veľmi dobre a ujali sme sa vedenia. Potom však Nitra dala
16.00 h a od 17.00 do 21.00 h. Napriek tomu, že mrazy začali neskoro, v Kavečanoch sa snažili zjazdovky zasnežiť čo najviac. "Máme k dispozícii jeden veľký
nezachytili, súper nás zatlačil a robili sme veľa chýb. Od druhej tretiny sme začali hrať našu hru, udržali sme puk v útočnom pásme, no pribrzdili nás oslabenia
odborná škola Pod Sokolicami v Trenčíne vznikla v roku 1952, kedy sa v Trenčíne začali učiť pracovné zálohy. Vznikla pre potreby strojárskych podnikov na Považí
že by sa im to tiež páčilo, tak sme sa s ním dohodli. Začali sme s tým na vianočných koncertoch, dokonca sme boli aj na niekoľkých festivaloch. -S vašimi
výkon herne zlepšil, ale súper nám odskočil o dva góly. V tretej tretine sme sa začali dostávať do tlaku, ale nič sme z neho nevyťažili. Naopak, práve vtedy sme
švihom popod Nagyovu lapačku zvýšil už na 3:0. III. tretina Tretiu tretinu začali hostia s úmyslom urobiť niečo s výsledkom. To sa im aj podarilo. V 44
či by nechceli vstúpiť do zboru. Podarilo sa mi zohnať osem chlapcov a začali sme chodiť na súťaže," priblížil začiatky súčasný vodca zboru. Ako pokračoval
36 Hant Skalica - HK Nitra 1:8 Skalica 26. októbra (TASR) - Obe mužstvá začali vo svižnom tempe a hra sa prelievala zo strany na stranu. V 7. minúte prišlo
na chrbte si dokáže zarobiť možno 10 eur na mesiac. V posledných rokoch začali ženy už aj ťažko pracovať na stavbách, aby zarobili viac. Pre desaťčlennú rodinu
zbytočnom faule Sýkoru hrali hostia presilovku a na 2:0 zvýšil Šedivý. Piešťanci začali hrať priveľmi pasívne a druhú tretinu tak mali plne v rukách domáci
Za dnešný výkon musím chalanov pochváliť, začali sme veľmi dobre, viedli sme 2:0. presilovku, ale hneď ako ju začali, tak Bortňák fauloval a sily na
prihrali a od toho sa odvíjal náš negatívny útok. Od tretieho setu sme navyše začali kopiť zbytočné chyby, ktoré nás zrážali. Bol to prvý zápas, prehrali sme po
suchoty sa pominuli a už to bude lepšie." Leo Gudas, tréner Piešťany: "Začali sme dobre, ale urobili sme mnoho chýb, kvôli ktorým sme prehrali. Keď
Hudec, kapitán B. Bystrice: "Niečo sa s mojou narodeninovou tortou šuškalo, no keď začali kričať moje meno, milo ma to prekvapilo. Bolo to krásne gesto od
sme v prvej tretine, ľahkovážne sme k zápasu pristúpili a až tréner v kabíne nás prebral. Začali sme hrať to svoje, pri mojom prvom góle som chcel vedome trafiť
, ale aj Oravy či Gemeru. Lom nad Rimavicou je dedinou, ktorú začali formovať v 17. storočí gorali. Tí tam prichádzali z dnešného slovensko-poľského pomedzia
bol vyrovnaný, prvých sedem minút sme boli zakríknutí, ale po prvom góle sme začali hrať našu hru. Nepúšťali Zvolen k ich hre a dodržiavali sme veci, čo sme
veľmi dobrý káder, čo aj potvrdila. Zápas bol veľmi dobrý. My sme začali veľmi zle, prvých päť minút sme mali v tretine chaos. Boli sme však produktívni
rád, že sme udržali výsledok." Krisztián Németh, tréner DAC Dunajská Streda: "Zápas sme začali lepšie, čo sa týka do hĺbky ako aj do šírky oproti minulým
správna obmena. Pozitívne bolo, že sme hrali dokonca útočne, lepšie sme začali organizovať obranu, menej sme púšťali súpera do šancí. Naopak sme si vytvárali
jarným prácam na poliach na Slovensku praje. Práce na poliach sa začali už na väčšine územia Slovenska. Poľnohospodári zisťujú, v akom stave prezimovali na
A keď neuspel pred Foltánom ani Lunter, zápas sa dostal do predĺžnenia. To začali domáci 17-sekundovou presilovou hrou, zužitkovať sa im ju však nepodarilo. Dva
vznikla relácia Pianissimo, s ktorou sme od roku 1994 boli v Rock FM, potom sme začali putovať po rádiách, boli sme v Twiste, v Kolibe, vo Vive. Potom prišlo to
dom, obnovili ho a postupne začali pracovať na malej prevádzke na majiteľov pribudol prvý zamestnanec a do prevádzky začali chodiť za olejom a "na exkurzie"
Gore. Spevák Dave Gahan zas prezradil, že keď začali mať pocit, že album znie príliš normálne, začali sa hrať so zvukom. "Neviem sa dočkať
totiž zistili trhliny, ktoré mohli ohrozovať bezpečnosť v tuneli. Tunel teda začali opravovať a otvoriť ho chceli vlani v júli. Úrad pre verejné obstarávanie
rok by to mohlo byť okolo šesť ton," odhadol Varga. Poľnohospodári začali žatvu popoludní s piatimi kombajnmi a ďalšou technikou. Ak vyjde počasie, v utorok
. No vidíte a podobne je to aj s letmi do vesmíru. -S kozmonautikou ste sa začali zaoberať v roku 1959. Aká bola vaša prvá väčšia téma, ktorú ste písali
sme si dôležitosť tohto zápasu a tomu sme podriadili aj našu taktiku. Stretnutie sme začali dobre, v prvej tretine sme však zo šancí vyťažili iba jediný gól. Po
a držal sa až do konca. Za nepriaznivého stavu 0:2 sme sa zdravo naštvali, začali lepšie korčuľovať. Škoda, že sme zbytočne čakali na to, čo urobia v úplnom
to, kto dokázal lepšie využívať chyby svojho súpera. My sme až v poslednej tretine začali hrať, to čo sme si predsavzali, ale ani nátlakový hokej v tejto časti
. Potom sme síce dokázali rýchlo vyrovnať, ale až v tretej tretine sme konečne začali hrať to, čo sme chceli. Produkovali sme nátlakový hokej, ale na Martin to
, že som dal gól, zistil som to, až keď sa chalani na striedačke začali radovať. Bola to náhoda, ale aj také góly v hokeji padajú. Škoda nepremenených šancí
/2014 medzi HK Poprad - ŠHK 37 Piešťany.Foto: SITA/Radoslav MaťašDomáci začali o čosi aktívnejšie, často strieľali a pohybom si pýtali fauly.prvú presilovku
však Sojčík zblízka netrafil odkrytú časť Lašákovej bránky. Záverečných 20 minút začali pre zmenu presilovkou domáci, ale nič z nej nevyťažili. V 43. minúte
nám podarilo vyrovnanť z ojedinelého protiútoku a namiesto toho, aby sme sa upokojili a začali hrať našu útočnú hru, dostali sme dva rýchle góly. O zápase tak
Košice: "Sme spokojní s výsledkom, vedeli sme, čo môžeme od súpera očakávať. Začali sme celkom dobre, vypracovali si dostatok šancí. Vedeli sme, že Piešťany
tretí bol už len do prázdnej bránky." Milan Klement, tréner Piešťan: " Začali sme nervózne, postupne sme sa dostávali do šancí, z ktorých mohli byť
. Baníci zo západnej strany vyrazili viac než 360 bežných metrov štôlne a začali raziť štôlňu aj z opačnej, východnej strany, od obce Široké. október 1996
dni neskôr po oficiálnom zraze začali úvodným spoločným tréningom. Na ňom "Žlto-modrí" začali prípravu v domácich
do júla roku 1941, kedy začali premávať moderné vozidlá nemecko-českej výroby Jozef Poliak Od roku 1951 začali premávať trolejbusy značky Škoda,
na hráčov, že si nepomáhali. Až na konci, keď im tieklo do topánok, začali hrať zodpovedne a zápas dotiahli do víťazného konca. Boli však momenty, kedy to bolo
o víno. O pár rokov neskôr však technologické postupy, ktoré priniesli do krajiny, začali preberať aj domáce firmy a vláda ich podporovala aj tým, že sťažila