domoch klesol o 1,9 % na 41.936 bytov. V súkromnom sektore sa počet rozostavaných bytov znížil o 2,2 % na 59.775 a vo verejnom sektore o 18,9 % na 3149 bytov
rokov. Rovnaký trest dostal jeho podriadený Matej Baričiak, ktorému súd rovnako znížil trest o dva roky. Rozsudok NS SR je právoplatný. 26. novembra 2014
, ale aj späť nejakú finančnú sumu. -Toto opatrenie však spojil s tým, že znížil aj platy zamestnancov. Ako to vnímali?- Pochopili to. Celkovo to bol
,3 mil. USD na 14,028 mld. USD. Zahraničný dlh ostatných sledovaných sektorov sa znížil o 732,1 mil. USD na 10,238 mld. USD a komerčných bánk o 679,6 mil. USD
dva rýchle góly hostí, keď po skrumáži pred Kristanovou bránou Handlovský znížil na 3:1 a o 35 sekúnd za pomoci domáceho obrancu upravil na 3:2 Lunter. V 47
zdraví s Rafaelom Nadalom po výhre na turnaji v Miami. Foto: TASR/AP Djokovič znížil stratu na Nadala, Kližan 80., Lacko sa vrátil do stovky
júli 2014 dosiahol hodnotu 5,095 miliardy eur. Dovoz tovaru do SR sa znížil o 4,2 % na 4,673 miliardy eur. Saldo zahraničného obchodu bolo aktívne v hodnote 422
turistickú sezónu. Podľa údajov španielskeho ministerstva práce sa počet týchto ľudí v júni znížil o 99 tis. osôb na 4,6 mil. ľudí. Ich počet tak klesal
eur zo 14,5 miliardy eur) a Turecka (na 9,1 miliardy eur zo 7,9 miliardy eur). Znížil sa aj schodok zahraničného obchodu únie s Čínou (na 41,8 miliardy eur zo
šancu za druhou. Nádej vlial domácim necelých šesť minút pred koncom Bakoš, ktorý znížil po prihrávke Mojžíša na 4:5, viac ako na skorigovanie skóre sa však
bránky Bartoš a upravil na 6:3. Už o minútu neskôr na opačnej strane znova znížil na rozdiel dvoch gólov Mikeska - 6:4. V 50. minúte si vytvoril pred košickou
Vargu, ktorý pomedzi Kristanove betóny znížil na 1:3. Strelený gól domácich zabudli brániť a o 31 sekúnd Spilar znížil na 3:2. Potom sa hral výborný hokej
v 13. minúte, kedy hrali druhú presilovku, obranca Ordzovenský po prihrávke Stümpela znížil - 1:2. Skóre sa opäť menilo v 17. minúte, keď po 47 sekundách zvýšil
využili za 20 sekúnd presilovku, keď bol vylúčený Fujerík a Lukáš Novák znížil. Domáci získali dvojgólový náskok späť už v 26. minúte. Strelu Galamboša ešte
sa podariloKuľhovi po akcii prvého útoku - 3:5. V 53. min Valášek znížil na rozdiel jediného gólu - 4:5. Hostia v 59. min zásluhou Školiaka zvýšili svoj
sa domáci kouč Výboh rozhodol pre power-play. Výsledok sa dostavil a Školiak znížil na rozdiel jediného gólu. Na vyrovnanie to všaknestačilo a Žilinčania
desiatok sekúnd neskôr Hudec po hrúbke Spilara v oslabení a po prečíslení s Whiteom znížil. Situáciu, pri ktorej sa ozvala píšťaľka rozhodcu skôr ako sa z gólu
vo svoj prospech a domáci sa z tejto ľadovej sprchyneprebrali. Na 2:3 znížil v čase 45:53 Brandon Sutter, v čase 47:03 vyrovnal Lee Stempniak a víťazný
aj z hľadiska pohlavia, u mužov o 21,5 tis. a u žien o 12,1 tis. Počet pracujúcich sa znížil len vo vekových kategóriách 25 až 34 rokov o 2,3 % a 15 až 24 rokov
na 4:2 upravil v 46. min Jakub Ručkay. Hostia sa však nevzdávali, v presilovke znížil v 51. min Tibor Kutálek a Jozef Haring o minútu neskôr rozhodol o tom
ofenzívu. V 27. min Block spoza bránky po nešťastnom Kosowského tečovaní puku znížil na rozdiel jedného gólu a o 61 sekúnd neskôr Kafka vyrovnal, keď dotlačil
nedovolený zákrok piešťanských obrancov. Takáč z nariadeného trestného strieľania skóroval a znížil na 1:2. "Kamzíci" mali aj ďalšie šance a mohli vyrovnať, do
. Po ese Hudáka zvýšil Prešov na 18:13 a blížil sa k vyrovnaniu. V koncovke znížil Horník z kontry na 17:21 a nasledoval timeout Prešova. Aj ďalšiu loptu získal
presilovkou, ktorú využili po necelej minúte. Brabenec našiel pred bránkou Puliša a ten znížil. V 24. minúte sa puk po strele Vaculína odrazil od jednej žrde do
, v 45. minúte trafil Beljajev tyčku. Ale v 49. minúte opäť na rozdiel gólu znížil Lešťan. Ruská odpoveď na slovenský nápor nechala na seba čakať päť minút a na
ešte všetko. Hoci sa zdalo, že je po zápase, 15 sekúnd pred koncom znížil Stupka na 3:2. Domácim zatrnulo ešte raz, päť sekúnd pred koncom sa po Konečného
bol nízky porovnávací základ, keďže v decembri 2014 sa tento vývoz znížil. Dobré výsledky zaznamenali švajčiarski hodinári v Británii. Vývoz ich hodiniek do
b. viac ako v decembri 2014. Podiel prác na opravách a údržbe sa znížil o 4 p. b. na 26,3 %. Z hľadiska výrobného zamerania vzrástol objem prác na inžinierskych
o 33,1 %. To znamená pokles 12. mesiac po sebe. Podobne sa znížil aj vývoz hodiniek do Spojených štátov. Klesol o 13,7 %, čo
dokonca klesla. Aj PMI výrobného sektora eurozóny sa vo februári 2016 znížil na 51,2 bodu z januárových 52,3 bodu. Konečná hodnota PMI pre tento sektor
zo 66,6 % v roku 2014 na 67,7 % v roku 2015. Podiel zahraničných návštevníkov sa znížil z 33,4 % v roku 2014 na 32,3 % v roku 2015. Zo zahraničných návštevníkov
ostal na úrovni roku 2014 a dosiahol hodnotu 2,5 noci. U zahraničných turistov sa znížil z 3,5 noci na 3,2 noci. Najväčší počet turistov, 137.487 (35,2 %), sa
Istat. Podľa konečných výsledkov sa index spotrebiteľských cien v Taliansku aj v júli znížil, šiesty mesiac po sebe, a to medziročne o 0,1 %. To je menej ako
júli tiež strmo prepadol, medziročne o 23 % na 2,56 bilióna JPY, dovoz z USA sa znížil o 15,2 % na 588,57 miliardy JPY a z EÚ klesol o 15,7 % na 666,65 bilióna
sa v auguste oproti júlu znížil v domácnostiach zamestnancov, v obdobím roku 2015 sa index spotrebiteľských cien znížil za domácnosti zamestnancov o 0,6 %, za
. Konečný 50 sekúnd pred koncom zvýšil na 5:1, aby ešte o 18 sekúnd Lapšanský znížil. Od druhej tretiny sa do brány kamzíkov postavil Pajpach, no vydržal bez
.919 osôb. Medzimesačne klesol o 352 osôb, medziročne sa znížil o 51.135 osôb. Miera nezamestnanosti vypočítaná z celkového
min. po sóle Juríka na 6:1, lenže už o 12 sekúnd ešte v rovnakej presilovke znížil Moravčík z diaľky a o ďalších 80 sekúnd zaznamenal tretí gól hostí po strele
následkom počasia 14.000 odberných miest, dnes sa ich počet podstatne znížil. " Aktuálne v dôsledku snehovej kalamity je už len približne 700 odberných miest
zápas k dobru. Domácim nepomohol ani gól slovenského stredopoliara Juraja Kucku, ktorý znížil v 37. minúte na 1:2. Z cenného triumfu sa tak tešil jeho krajan
Antona Burdasova. V 42. minúte pridal tretí zásah Iľja Zubov. O minútu neskôr znížil Jiří Sekáč, no posledné slovo mali opäť domáci, keď sa svojím druhým gólom
celkového počtu uchádzačov o zamestnanie dosiahol v marci 257.558 osôb. Medzimesačne sa znížil o 9661 osôb. "Medziročne poklesol o 60.123 osôb, čo je o 18,93
. Po dlhej výmene plnej pekných zákrokov v poli vykresal Mlynarčík iskierku nádeje a znížil na 21:22. Následne spravila Austrália chybu v útoku a bolo vyrovnané
štatistický úrad Destatis. Konkrétne, nemecký export sa v októbri medzimesačne znížil o 0,4 %, rovnako ako v septembri. Analytici pritom očakávali, že ožije
len žrď Hackettovej brány. O pár sekúnd neskôr sa do šance dostal Milý a znížil na 1:4. Už o desať sekúnd neskôr bolo 2:4. Do dobrej pozície sa dostal Videlka
začala výstavba 19.930 bytov, v porovnaní s rokom 2016 sa ich počet znížil o 7 %. Dokončených bolo 16.946 bytov pri medziročnom raste o 8,1 %. Informoval o tom
skrumáži pred Barošom vyrovnať Košičania, vybojovali aspoň presilovku. V tej nakoniec znížil pohotovým tečom Jenčík. Naviac sa všakhostia nezmohli a domáci
1,456 mld. a počet mobilných zobrazení stránok takmer o 1,5 % na 97,5 milióna. Znížil sa tiež čas, ktorý užívatelia na týchto webových stránkach strávili, a to
PARÍŽ 10. júna - Srbský líder svetového rebríčka ATP Novak Djokovič znížil v nedeľňajšom finále dvojhry mužov na druhom grandslamovom turnaji tenisovej sezóny